Nabídka bytů z první ruky

11. 03. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o., působí na trhu realit od roku 1991. Mezi největší výhody zakoupení bytu právě prostřednictvím této společnosti patří fakt, že nabízí své vlastní prostory. Firma je přímým majitelem všech nabízených nemovitostí a díky tomu neplatíte žádné provize za zprostředkování jako u běžných realitních kanceláří. Kromě toho tu vždy znají aktuální stav a hodnotu nemovitostí a také se jako majitelé dobře starají o společné prostory, které k bytům neodmyslitelně patří.

Veškerý servis a výhodné finanční podmínky

Jako stabilní a důvěryhodná společnost vám navíc může PSN nabídnout ty nejvýhodnější podmínky hypotečních úvěrů u různých bankovních ústavů. Byty v Praze nejsou úplně levnou záležitostí, ale s výhodnými podmínkami se taková koupě bezpochyby vyplatí. A samozřejmostí je u této společnosti i kompletní servis, tedy vyřízení všech nezbytných dokumentů a náležitostí, které s koupí bytu souvisí.

Široké portfolio možností

Nabídka bytů v Praze, ale i dalších městech jako Kladno, Pardubice, Hradec Králové, Slaný a Odolená voda, je velmi široká, momentálně čítá více než 850 různých bytů. Vybírat můžete z nově kompletně zrekonstruovaných bytů i takových, které na rekonstrukci teprve čekají a můžete si je tedy upravit přesně podle svých představ.

Pražská správa nemovitostí má za sebou mnoho úspěšných obchodů a projektů v oblast prodeje a pronájmu bytových i nebytových prostor. Pokud toužíte po vlastním bytě v Praze, určitě se neváhejte obrátit právě na tuto seriózní společnost. Prohlídněte si široké portfolio jednotlivých nabídek, vyberte si tu pravou a udělejte první krok ke splnění svého snu.

ZDROJ: PR článek firmy Pražská správa nemovitostí, spol. s r. o.

Tagy: nakup nemovitosti prodej Rodinný dům
Sdílejte článek

Diskuze