nemovitosti

FOTO ISIFA/SHUTTERSTOCK
Rekonstrukce bytu

Plánujeme rekonstrukci nemovitosti: Jak vše zvládnout bezbolestně?

Rekonstrukce nemovitosti je složitý a často zdlouhavý proces, plný nepředvídatelných událostí. Pustit se do přestavby bytu nebo domu stojí hodně odvahy a nervů. Naštěstí ale existují způsoby, jak vše zvládnout bezbolestně.

vizualizace Shikun&Binui Horoměřice s.r.o.
Novinky

Vlastní nemovitost – nejlepší investice

Chystáte se koupit byt pro svou potřebu nebo jako investici? Pokud jako investici - jistě chybu neuděláte. Nemovitosti přinášejí výnos hned nadvakrát – postupně se zhodnocují a také generují pravidelný měsíční příjem ze svého pronájmu.

Nabídka bytů z první ruky

Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o., působí na trhu realit od roku 1991. Mezi největší výhody zakoupení bytu právě prostřednictvím této společnosti patří fakt, že nabízí své vlastní prostory. Firma je přímým majitelem všech nabízených nemovitostí a díky tomu neplatíte žádné provize za zprostředkování jako u běžných realitních kanceláří. Kromě toho tu vždy znají aktuální stav a hodnotu nemovitostí a také se jako majitelé dobře starají o společné prostory, které k bytům neodmyslitelně patří.

Novinky

Krádeže nemovitostí aneb jak nevletět do sítě podvodníkům

Krádeže nemovitostí v současné době média skloňují ve všech pádech. Nabízí se ale otázka, je to skutečně tak snadné, abychom přišli o nemovitost? A jakým způsobem se před podvodníky bránit? Odpověď na to má Ing. […]

Novinky

Psychologie půjček na bydlení: 3 typy osobnosti a schopnost splácet

Toužíte po novém bydlení a nemáte na jeho koupi nebo rekonstrukci dostatečné finanční prostředky? Mnoho lidí samozřejmě sáhne po půjčce na bydlení. Kromě finančních faktorů by ale měli společně zvažovat i charakter svých osobností a to, jestli jsou schopni unést tíhu případných nenadálých událostí.

Novinky

V Česku startují inspekce nemovitostí

Při pořizování nemovitosti kupující již nemusí být důvěřivým rukojmím prodejců. V Česku se rozběhl projekt Bytecheck, který se specializuje výhradně na inspekce skutečného stavu nemovitostí. Pod heslem „Neplaťme za nemovitost, dokud neznáme její skutečný stav“ […]