Reklama
Vlastní nemovitost – nejlepší investice

Vlastní nemovitost – nejlepší investice

Chystáte se koupit byt pro svou potřebu nebo jako investici? Pokud jako investici – jistě chybu neuděláte. Nemovitosti přinášejí výnos hned nadvakrát – postupně se zhodnocují a také generují pravidelný měsíční příjem ze svého pronájmu.

Nabídka bytů z první ruky

Nabídka bytů z první ruky

Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o., působí na trhu realit od roku 1991. Mezi největší výhody zakoupení bytu právě prostřednictvím této společnosti patří fakt, že nabízí své vlastní prostory. Firma je přímým majitelem všech nabízených nemovitostí a díky tomu neplatíte žádné provize za zprostředkování jako u běžných realitních kanceláří. Kromě toho tu vždy znají aktuální stav a hodnotu nemovitostí a také se jako majitelé dobře starají o společné prostory, které k bytům neodmyslitelně patří.

V Česku startují inspekce nemovitostí

V Česku startují inspekce nemovitostí

Při pořizování nemovitosti kupující již nemusí být důvěřivým rukojmím prodejců. V Česku se rozběhl projekt Bytecheck, který se specializuje výhradně na inspekce skutečného stavu nemovitostí. Pod heslem „Neplaťme za nemovitost, dokud neznáme její skutečný stav“ si kupující mohou nechat prověřit, zda své peníze neinvestují do stavby, která má podstatně nižší hodnotu, než za kterou se