Axor H2O story vrcholí. Registrovat se můžete už jen do pátku 17. května!

14. 05. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Už jen necelý týden zůstává studentům architektury a designu na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách v České a Slovenské republice na odevzdání jejich práce do 2. ročníku mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. […]

Už jen necelý týden zůstává studentům architektury a designu na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách v České a Slovenské republice na odevzdání jejich práce do 2. ročníku mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. Tématem aktuálního ročníku soutěže je voda v designu – dejte vodě tvar. Soutěžní práci je třeba doručit nejpozději do 17. května 2013 na sekretariát soutěže.

Společnost Hansgrohe, vyhlašovatel soutěže ve spolupráci s vydavatelstvím Jaga Group, s. r. o., vyzývají vysokoškoláky zapojit se do druhého ročníku soutěže Axor H2O story. Soutěž je určena zejména těm, kteří studují obor architektura, pozemní stavitelství, design a výtvarné umění.

Úlohou studentů je zpracovat téma vody v designu a design ve vodě. „Voda má mezi živly, které stamiliony let tvarují naši planetu, klíčové postavení. Rozhodli jsme se to obrátit a studenty vyzýváme, aby vodu zkrotili, využili jejího tvaru a barvy,“ přibližuje hlavní myšlenku zadání L. Grebec. Výsledkem jejich snahy by měl být návrh koupelny, která obrací pozornost na principiální průzkum vody a její působení v architektonickém kontextu designu a koupelny.

Pojetí koupelny není limitováno omezeními, jakými je architektonický kontext. Jediným omezením je její návrh v prostoru s celkovou plochou do 40 m2. Při návrhu interiéru může autor využít výrobky z portfolia Axor, případně může navrhnout vlastní výrobky s originálním designem.

Absolutního vítěze 2. ročního soutěže Axor H2O story vybere odborná porota. Vítěz bude mít jedinečnou možnost představit svůj soutěžní návrh ve fyzické podobě během vyhledávané výstavy Designblok 2013 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a výroby nových výrobků značky Axor.

Atraktivní týdenní stáž Axor čeká i na vítěze, jenž vzejde z hlasování veřejnosti. Autor návrhu s nejvyšším počtem hlasů, které získá během on-line hlasovaní na webové stránce www.h2ostory.cz, bude mít jedinečnou příležitost vidět proces tvorby nové designové kolekce Axor.

Každý účastník se musí zaregistrovat vyplněním registračního formuláře na webové stránce www.h2ostory.cz, a to ode dne vyhlášení soutěže až do 17. 5. 2013. Studenti z České republiky musejí svoje práce odevzdat nejpozději do 17. 5. 2013 do 16. hodiny na sekretariát soutěže na adresu: vydavatelství Jaga Media, Pražská 18, Praha.

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: dizajn koupelna
Sdílejte článek

Diskuze