Reklama
Retro design přichází do módy

Retro design přichází do módy

Ještě stále poměrně často uznávaný design z druhé poloviny 20. století konečně znovu přichází do módy a dokazuje, že své kvality neztratil. Zkuste se s námi pozastavit, zavzpomínat a možná i najít návod, jak mu umožnit znovu zazářit v interiéru.

Večerní úsvit

Večerní úsvit

Máloco vystihuje letní domácí idylku lépe než prodloužený večer v zahradě nebo na terase, ve společnosti přátel a oroseného nápoje. Po západu slunce se osvětlení stává živlem, který dovede večerní atmosféru k dokonalosti. Nepodceňujte ho. 

Axor H2O story vrcholí. Registrovat se můžete už jen do pátku 17. května!

Už jen necelý týden zůstává studentům architektury a designu na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách v České a Slovenské republice na odevzdání jejich práce do 2. ročníku mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. Tématem aktuálního ročníku soutěže je voda v designu – dejte vodě tvar. Soutěžní práci je třeba doručit nejpozději do 17.

Garsoniera se střídmosti pánského stylu

Lze vůbec mluvit o něčem takovém, jako je typicky mužský, či naopak bytostně ženský interiér? U pánského bydlení většinou předpokládáme převahu jednoduchosti, funkčnosti a praktičnosti nad přehršlí doplňků a barev. Pokojíky pro dámy zase často řadíme do kategorie drobného chaosu, kde se zařizovalo spíše s citem než s rozumem. My jsme se ale tentokrát podívali na zoubek maličkému bytu, který ačkoliv