Večerní úsvit

Večerní úsvit

29. 07. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Máloco vystihuje letní domácí idylku lépe než prodloužený večer v zahradě nebo na terase, ve společnosti přátel a oroseného nápoje. Po západu slunce se osvětlení stává živlem, který dovede večerní atmosféru k dokonalosti. Nepodceňujte ho.  […]

Máloco vystihuje letní domácí idylku lépe než prodloužený večer v zahradě nebo na terase, ve společnosti přátel a oroseného nápoje. Po západu slunce se osvětlení stává živlem, který dovede večerní atmosféru k dokonalosti. Nepodceňujte ho. 

I když v českých zahradách a na přídomcích pořád převládá klasicky rustikální styl osvětlení, nic nepokazíte ani moderním minimalismem. Právě naopak. Svítidlo Hills od Philips v sobě kombinuje čisté jednoduché siluety a zároveň nápaditost. Díky osazené LED žárovce odpadají jakékoliv starosti s výměnou světelného zdroje. Kromě designu je při výběru třeba nezapomenout také na materiál, z kterého je svítidlo vyrobené. Radši než na plast vsaďte na odolnější materiály jako je nerez nebo hliník.

Svítidlo Hills od Philips

Svítidlo Hills od Philips

Pryč jsou časy, kdy jste museli šmátrat po vypínači po tmě. Díky pohybovým senzorům se současná svítidla rozzáří, když zaznamenají pohyb. Svítidlo Veranda od Philips ve verzi se senzorem je právě proto ideální na osvětlovaní vstupů, schodiště a podobně.

Svítidlo Veranda od Philips

Svítidlo Veranda od Philips

Výběr svítidla není jen o designu, ale také i o úspoře. Svítidlo Bridge z řady Ecomoods se kromě elegantního designu a odolnosti může pochlubit až 80% úsporou energie.

Svítidlo Bridge od Philips

Svítidlo Bridge od Philips

www.lighting.philips.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: dizajn led philips svitidla
Sdílejte článek

Diskuze