Barevné akcenty na stěnách vaší koupelny

23. 06. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Novinkou pro rok 2011 je kolekce Vanity od tradičního českého výrobce RAKO Rakovník. Obkládačky o rozměru 20 × 40 cm vás zaujmou působivou barevnou škálou, jejíž jednotlivé odstíny lze mezi sebou vzájemně kombinovat.   Jemné pastelové […]

Novinkou pro rok 2011 je kolekce Vanity od tradičního českého výrobce RAKO Rakovník. Obkládačky o rozměru 20 × 40 cm vás zaujmou působivou barevnou škálou, jejíž jednotlivé odstíny lze mezi sebou vzájemně kombinovat.

 

Jemné pastelové barvy dýchají svěží atmosférou, jsou v teplých a studených odstínech fialové, světlé šedomodré, tmavě modré, zelené, světle žluté, šedohnědé a neutrální bílé. Barevnou hravost podporují i decentní dekorace. K barevným základům obkládaček jsou k dispozici jednobarevné profilové či ploché listely ve dvou tónech (zelené a fialové) a se strukturou drobných perliček. Design obkladů kombinuje technologii reliéfního a plochého tisku, která vytváří na povrchu decentní plastickou strukturu. Barva, ostatně stejně jako způsob pokládky (horizontální, vertikální), záleží čistě na vašem přání či invenci architekta. Můžete se rozhodnout pro odvážný dynamický kontrast nebo naopak volit umírněnou variantu a koupelnu tak trochu zklidnit.

Více informací na www.rako.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: barvy Doplňky do koupelny koupelna steny
Sdílejte článek

Diskuze