Model DAKOTA od 2095 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.

Bílé dveře s decentním profilováním? Luxusní a trendy!

15. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Bílá barva působí na interiérových dveřích elegantně. S bílými dveřmi váš interiér rozjasníte a opticky zvětšíte a bez problémů je sladíte s moderním vybavením a dekory dřeva. Tato nestárnoucí klasika v kombinaci s decentním profilováním vnese do vašeho domova luxus a jednoduché čisté linie. S bílou prostě nešlápnete vedle…

Příkladem jsou modely bílých profilovaných dveří QUATRO, MONTANA, OREGON a DAKOTA, z nichž každý je k dispozici v plné a prosklené variantě. Luxusním dojmem působí například model QUATRO SKLO s decentním vodorovným profilováním a vertikální skleněnou výplní ve středové linii. Ladné rysy bílých dveří v tomto případě doplňuje hliníkový rámeček. Model QUATRO SKLO můžete v interiéru kombinovat s plným modelem QUATRO. Na ploše tohoto dveřního křídla s profilováním v podobě čtyř vodorovných linek vynikne masivnější klika, která podtrhne vznešenost bílé barvy.

Model QUATRO SKLO od 3300 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.

Model QUATRO SKLO od 3300 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.

„Tuto sérii dveří je možné pořídit s bílým akrylátovým nástřikem nebo polyuretanovým nástřikem. Dražší variantou je polyuretanový nástřik, větší investice se ale odmění celistvým matným vzhledem, který se zároveň vyznačuje vyšší odolností proti mechanickému poškození,“ říká Mgr. Lumír Kozubík, hlavní manažer firmy SEPOS, předního prodejce dveří a výrobce zárubní se sítí vzorkových prodejen po celé republice. Navíc se u těchto dveří zákazníci nepotýkají s viditelnými spoji na hranách, které bývají běžné právě u bílých dveří.

„Všechny modely jsou k dostání jako jednokřídlé i dvoukřídlé i ve variantě pro posuvné provedení,“ doplňuje Lumír Kozubík. Ve vašem interiéru můžete tedy vhodně nakombinovat různé varianty otvírání. „Zvolit můžete také moderní bezfalcové řešení, kdy je dveřní křídlo vsazeno do obložkové zárubně a je s ní v zavřeném stavu v jedné rovině,“ vysvětluje Lumír Kozubík.

Dvoukřídlé provedení modelu OREGON SKLO od 6830 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.

Dvoukřídlé provedení modelu OREGON SKLO od 6830 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.

V každém případě je lepší navštívit vzorkovou prodejnu, kde se můžete o designu přesvědčit na vlastní oči a využít rad kvalifikovaných odborníků. Při pořizování nových dveří myslete i na zárubně a pořiďte si dveřní křídlo v kompletu s nimi. Výsledek bude stát za to…

ZDROJ: PR článek společnosti SEPOS spol. s r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere interier
Sdílejte článek

Diskuze