Kombinovaná pračka se sušičkou WDU28540EU ZDROJ BSH domácí spotřebiče, s.r.o.

Bosch představuje nové kombinované pračky se sušičkou s technologií AutoDry

16. 04. 2018 Sdílet

Výhod sušení prádla v sušičce mohou využívat i domácnosti, do kterých se dva spotřebiče pro péči o prádlo nevejdou. Řešením je kombinace pračky se sušičkou, která se dokonale postará o prádlo a zároveň ušetří místo v domácnosti. Od dubna 2018 rozšiřuje značka Bosch svoji nabídku o dva nové modely, které zaujmou atraktivním designem i špičkovými funkcemi.

Díky sušičce ušetříte spoustu času, práce i finančních prostředků za oblečení a energie. I menší domácnosti mohou těchto výhod využívat – díky moderním kombinovaným pračkám se sušičkou. Je sice třeba počítat s obvykle menší kapacitou sušení oproti praní, jinak jde ale o elegantní řešení pro menší prostory. Nebojte se kompromisu. Moderní kombinované pračky se sušičkou už nabízejí řadu užitečných funkcí včetně senzorových technologií, programů pro vyhlazení záhybů a obnovu svěžesti prádla nebo rychlé cykly, se kterými můžete prádlo vyprat i vysušit během pouhé hodiny.

Sortiment kombinovaných praček se sušičkou Bosch nyní rozšiřují nové modely v atraktivních designech vybavené spoustou užitečných funkcí. Nevíte si rady, jak spotřebič správně nastavit? Technologie AutoDry díky senzorům průběžně měří vlhkost v bubnu pračky a automaticky rozpozná, kdy je prádlo dokonale suché. Nové kombinované pračky se sušičkou navíc nabízejí přizpůsobené programy praní a sušení pro různé druhy tkanin a poskytují vždy perfektní výsledky. Pokud potřebujete prádlo zbavit nepříjemného zápachu (například kouře nebo přepáleného oleje), zvolte program Refresh, který ošetří prádlo párou, osvěží ho, zbaví bakterií i zbytečných záhybů, aniž byste ho museli prát. Ti, kteří mají citlivější pokožku, zase ocení program AlergiePlus s pečetí kvality ECARF. Ten zaručuje kvalitní péči o prádlo s ohledem na citlivou pokožku a specifické potřeby alergiků. A pokud potřebujete prát a sušit v noci, uvítáte možnost volby tichého praní a sušení. Pomocí funkce MyTime si navíc můžete oblíbené přednastavení programu uložit a kdykoli jednoduše vyvolat.

Kombinovaná pračka se sušičkou WDU28540EU ZDROJ BSH domácí spotřebiče, s.r.o.

Kombinovaná pračka se sušičkou WDU28540EU ZDROJ BSH domácí spotřebiče, s.r.o.

Ve velkém bubnu o kapacitě 70 litrů je možné najednou vyprat a vysušit až 6 kg prádla. Pokud použijete spotřebič pouze k praní, zvládne se postarat až o 10 kg prádla. Velkokapacitní buben navíc disponuje vnitřním osvětlením a ovládání spotřebiče je díky velkému dotykovému LED displeji pohodlné a velmi snadné.

Kombinované pračky se sušičkou Bosch Serie | 6 WDU28540EU a WDU28560EU (s černými dvířky) jsou na našem trhu k dispozici od dubna 2018.

Více na www.bosch-home.com/cz

Kategorie: Novinky
Tagy: kombinované pračky pracky pračky se sušičkou technologie AutoDry
Sdílejte článek