Pračky a sušičky Bosch
Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Žijte úsporně #LikeABosch

13. 04. 2023 Sdílet

Nová řada praček a sušiček Bosch nastavuje laťku šetrnosti ještě výš.

Nové pračky a sušičky Bosch Serie 8 s mimořádnou účinností: pračka v nejlepší třídě A: o 20 % účinnější, než je pro tuto nejvyšší třídu požadováno, 1 s nejmodernější technologií dávkování pracího prostředku i-DOS, novou možností Mini Load pro úsporné praní malých dávek prádla, nebo funkcí Iron Assist pro jemné vyhlazení pomačkaných tkanin.

Sušička v nejlepší třídě A+++ s účinnou technologií tepelného čerpadla, samočisticím kondenzátorem Self Cleaning Condenser pro trvale nízkou spotřebu energie, nebo funkcí Iron Assist pro snadné vyhlazení pomačkaných oděvů.

Nová řada praček a sušiček Bosch

Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Mnoho dalších funkcí je k dispozici po připojení k Home Connect – například možnost předávání informací mezi pračkou a sušičkou pro nejvhodnější volbu programů, stahování doplňkových programů nebo personalizovaná upozornění.

Nové modely nabízejí prvotřídní design s novým dotykovým voličem programů.

V období od 1. 4. do 31. 5. 2023 probíhá akce 5 let záruka na nákup vybraných spotřebičů Bosch, včetně nových modelů praček a sušiček. Více informací k akci najdete tady: www.bosch-home.com/cz/mybosch/5let.

1 O 20 % účinnější (40 kWh na 100 pracích cyklů) než je požadováno (50 kWh na 100 pracích cyklů) pro třídu energetické účinnosti A podle směrnice EU č. 2019/2014; u praček s kapacitou 9 kg a 1400 otáčkami.

Komerční informace; zdroj: BSH domácí spotřebiče

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: koupelna pracky prani sušičky úspora
Sdílejte článek