Bydlení v prémiovém bytě se všemi výhodami rodinného domu

19. 02. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

I přes současnou krizi bydlení a nedostatek nových bytů v Praze stále vznikají zajímavé projekty. Některé si kladou za cíl přinést něco navíc a zaujmout naprosto opačnými výhodami, než je jen nízká cena. Takovými benefity mohou být například klidná lokalita s okolím se spoustou zeleně, vysoké standardy, nebo uzavřený soukromý areál, kde si můžete užívat klid bez starostí.

Jinonický dvůr, který vzniká v rámci obnovy historického jádra Jinonic, je ve všech těchto ohledech doslova snem, který se však splní pouze omezenému počtu zájemců.

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Moderní řadové domy vám poskytnou naprosté soukromí

Řadové domy v moderním designu se zahradou, obklopenou zeleným živým plotem, ve skutečnosti bytové jednotky, které spojuje společné podzemní podlaží pro parkování. Tak vypadá unikátní projekt, jež roste v objektu Jinonického dvora a jeho bezprostředním okolí. Na 9 zájemců zde čeká nádherné bydlení pro rodinu s rozlohou více než 200 m2 v designových třípodlažních domech s předzahrádkami v soukromém vnitrobloku. Uzavřený areál je monitorovaný, neprůjezdný a láká na příslib klidu a bezpečí, jaké zažijete málokde. O děti se zde nebudete muset bát a budete se moci po náročném pracovním týdnu oddávat zaslouženému odpočinku.

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Když se historie spojí s budoucností

Soukromý rezidenční areál s originálně řešenými byty odpovídá moderním trendům komfortního bydlení a je vybudován v energetickém standardu B. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Mezi ně patří například podlahové vytápění, dřevěná tříkomorová okna, velkoformátové obklady a dlažby Porcelaingres nebo elektronický zabezpečovací systém. To však neznamená, že budete ochuzeni o historický aspekt, který mnohé láká do naší metropole.

Zapátráte-li trochu v historii Prahy, zjistíte, že již v 11. století zde stával dvorec, jehož historii můžete dále sledovat do 17. století. Tehdy na tomto místě vyrostl barokní zámeček Pavla Michny z Vacínova, který posléze prošel klasicistními úpravami. Památkou na rod Schwarzenbergů, jež jej delší dobu vlastnil, je pískovcový znak nad hlavním portálem. Budoucnost Jinonického dvora může být i vaše – možná zde naleznete bydlení, do kterého se zamilujete.

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Jinonický dvůr zdroj V Invest CZ

Ideální poloha

Velkorysé rodinné bydlení v Jinonickém dvoře odpovídá i těm nejvyšším nárokům na atraktivní lokalitu, nabízí totiž to nejlepší z obou světů. Již za deset minut se autem dostanete do centra Prahy, přitom však budete bydlet na rozhraní přírody a velkoměsta. Můžete si vyrazit na procházku do blízkého přírodního parku Košíře-Motol nebo na rozhlednu Cibulka. Co by kamenem dohodil na vás čeká také nádherné prostředí Prokopského údolí. Potěší i občanská vybavenost – nákupní centrum Galerie Butovice budete mít příjemných deset minut chůze, sportovní vyžití zajistí Golf Club Praha v Motole, SK Motorlet či fitness Jatomi v OC Nové Butovice. Blízko to budete mít i na polikliniku, k zubaři či lékaři. V pěší dostupnosti rodin s dětmi se nachází mateřská škola, základní škola i dětská hřiště, v přímém sousedství pak Deutsche Schule Prag. Veřejnou dopravu zajišťuje autobus i metro Nové Butovice. To všechno činí z těchto luxusních rodinných domů v Praze 5 skvělé místo k životu nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro sportovce a milovníky přírody.

ZDROJ: PR článek společnosti V Invest CZ a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: byty byty v Praze Jinonický dvůr moderní domy prémiové byty řadové domy
Sdílejte článek

Diskuze