Fasáda roku vstoupila do další dekády

Prestižní soutěž Fasáda roku, pořádaná společností Baumit, vstoupila do druhé dekády své existence. Jedenáctý ročník celostátního klání je určen všem, kteří v letošním roce dokončili zdařilou fasádu s pomocí materiálu Baumit. O užších nominacích a vítězích celého ročníku rozhodne nezávislá porota složená z renomovaných odborníků z oblasti architektury a stavebnictví na jaře roku 2011.
Reklama

„Jsme rádi, že po deseti letech usilovné práce začal mít pojem Fasáda roku váhu nejen mezi odborníky, ale i koncovými zákazníky. I přes deklarovanou krizi ve stavebnictví zaznamenáváme rok od roku rostoucí úroveň přihlášených staveb. To je nejen důkaz rostoucí prestiže soutěže, ale i toho, že si stavební firmy a investoři zakládají na kvalitně provedené práci, která jde samozřejmě ruku v ruce s použitím prémiových produktů,“ říká Ing. Jan Dvořáček, marketingový ředitel společnosti Baumit.

Soutěžit se bude stejně jako v loňském roce ve dvou kategoriích – novostavba a rekonstrukce. V obou odborná porota ocení vždy po třech stavbách. Navíc bude udělena zvláštní cena „Rodinný dům“ (novostavba či rekonstrukce) a „Rekonstrukce bytového domu“(panelového či nepanelového). Svého favorita budou již tradičně vybírat i zástupci mediálních partnerů.

„Po loňském jubilejním ročníku, který představil další řadu zajímavých realizací a zrekapituloval celou dosavadní existenci soutěže, symbolicky vstupujeme do další fáze. Jsem přesvědčen, že se máme do budoucna na co těšit a doufejme, že renomé soutěže bude stoupat stejným tempem jako v posledních deseti letech, “ dodává na závěr Dvořáček.

Podmínkou pro přijetí do soutěže je prokazatelné použití systémů značky Baumit. Podmínky soutěže a přihlašovací formulář naleznete na www.fasadaroku.cz, kde si rovněž můžete prohlédnout i nejzdařilejší díla posledních deseti ročníků této soutěže. Vyplněné přihlášky do letošní soutěže společně s fotografickou přílohou je nutné zaslat nejpozději do 31. ledna 2011 na adresu společnosti Baumit.

Společnost Baumit patří k lídrům na evropském trhu v segmentu zateplovacích systémů a suchých maltových a omítkových směsí. Značka Baumit vyniká svou kvalitou a uceleným zpracováním. Díky inovaci a neustálému technologickému vývoji, který reflektuje nejrůznější požadavky zákazníků, patří značka Baumit k naprosté špičce ve svém oboru. Výrobky Baumit jsou rozšířeny ve 28 zemích střední, jižní a východní Evropy a v Číně. V České republice působí Baumit, spol. s r.o. od roku 1992.

Ve třech závodech v České republice vyrábí Baumit stavební hmoty za dodržení těch nejpřísnějších evropských požadavků pro oblast užití „fasády-omítky-potěry“ v širokém uplatnění od sanace objektů v památkové péči až po výstavbu moderních staveb, nízkoenergetických a pasivních domů.

Baumit platí za inovativní, dynamicky se rozvíjející společnost podle svého hesla „Nápady s budoucností.“

Více informací o společnosti Baumit, spol. s r.o. najdete na stránkách www.baumit.cz.

Reklama

Komentovat