HANÁK chce nově dobýt trh interiérových dveří

07. 08. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Rozšířením výrobního sortimentu o produkci dveří si proslulý český výrobce nábytku slibuje naplnit vizi kompletní nabídky pro zařizování interiérů v jednotném stylu.   Hanák nábytek a.s., přední český výrobce kvalitního nábytku, prolomil po více než […]

Rozšířením výrobního sortimentu o produkci dveří si proslulý český výrobce nábytku slibuje naplnit vizi kompletní nabídky pro zařizování interiérů v jednotném stylu.

 

Hanák nábytek a.s., přední český výrobce kvalitního nábytku, prolomil po více než 20 letech výrobu kuchyní a rozšířil výrobní sortiment. Nyní má v portfoliu designový nábytek pro obývací pokoje, ložnice, předsíně i koupelny. Nově však spustil výrobu interiérových dveří v provedení dýha a lak ve vysokém lesku a matu. Novinka ve výrobním programu má uspokojit současný trend v zařizování interiéru v jednotném designu.

Na základě požadavků zákazníků a klientů pronikla společnost Hanák na zcela nový trh interiérových dveří. „Lidé stále více touží po tom, aby si mohli vybavit celý interiér nezaměnitelným rukopisem a tak jim vycházíme vstříc. Věříme totiž, že budoucnost je v celkovém zařizování interiérů,“ říká Ing. Stanislav Hanák, majitel Hanák nábytek, a.s.

Designové interiérové dveře jsou harmonicky sjednocené s ostatním nábytkem proslulého českého výrobce a nabízí tak možnost zařídit si byt v jednotném stylu. Firma Hanák vyvíjí veškerý interiér ve vlastním designérském studiu.

Nabídka interiérových dveří je opravdu široká a lze v ní najít dveře plné, prosklené i dvoukřídlé. Otvíravý typ dveří společnost Hanák vyrábí výhradně v bezfalcovém provedení, posuvné dveře dodává buď se zasouváním do stavebního pouzdra, nebo na stěnu, čímž šetří prostor. Rozměrově je možné bezfalcové dveře vybrat v provedení s výškou křídla od 1970 až do 2500 mm a s lakovanou nebo dýhovanou povrchovou úpravou. Dveře vynikají funkčním designem, špičkovou kvalitou zpracování a vysokou úrovní povrchových úprav.

Více informací na kontaktech níže nebo na www.dvere-hanak.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere interier
Sdílejte článek

Diskuze