Vítězové soutěže HELUZ Dům roku 2022
Zdroj: HELUZ

HELUZ Dům roku 2022 má své vítěze

01. 06. 2023 Sdílet

Soutěž HELUZ DŮM ROKU 2022 pořádaná společností HELUZ má své vítěze. Ze všech registrací odborná porota vybrala 10 finalistů, pro které jste mohli hlasovat na facebookovém profilu.

V kategorii NÁŠ BUDOUCÍ DŮM Z CIHEL vyhráli manželé Zhořovi, kteří opravují statek, na kterém jejich rodina hospodaří už po generace. Jejich záměr si získal srdce veřejnosti a s největším počtem hlasů tak vyhráli voucher na odběr cihel HELUZ v hodnotě 400.000,-Kč.

Zhořovi si pro svůj domov vybrali ucelený zdící systém HELUZ a to konkrétně HELUZ Family 44, které není třeba dále zateplovat, dále pak HELUZ Family 2in1 38 a akustické cihly HELUZ AKU. Z kompletního systému nechybí ani překlady. Zhořovi tak získávají smysluplný celek, který jim zjednoduší práci, ale i trvanlivou a odolnou obálku jejich domu.

Manželé Zhořovi, vítězové soutěže HELUZ Dům roku 2022

Zdroj: HELUZ

Letos jste se nestihli přihlásit? Stavba ještě nebyla hotová či plánujete stavět, až v následujícím roce a hodil by se vám voucher na odběr cihel? Sledujte facebookový profil HELUZ Česko, nebo na sebe zanechte kontakt ZDE, a vše se včas dozvíte.

Komerční informace; zdroj: HELUZ

Kategorie: Novinky
Tagy: cihlové domy heluz stavba domu zdici system
Sdílejte článek