Komfortní, bezpečný a reprezentativní vstup do domu

10. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Z designového i užitného hlediska není nad hliník! Umožňuje konstruovat pevné, stabilní a odolné vchodové dveře, které splňují přísná kritéria na tepelnou izolaci i bezpečnost. Jejich komponenty lze libovolně kombinovat a dveře vybavit individuálně dle vašich představ. Bohatá nabídka příslušenství zahrnuje automatické bezpečnostní zámky, „bezklíčové“ systémy zamykání přes čtečku otisků prstů nebo zabudovaný kamerový systém.

10Nejen na těchto prvcích staví inteligentní modulární panel Schüco Door Control System pro ovládání a zabezpečení vchodových dveřích. Do panelu můžete libovolně volit řadu modulů, kromě zmiňované biometrické čtečky a kamery také klávesnici, zvonek, osvětlení, domovní číslo s podsvícením, reproduktor a mikrofon či senzor pohybu. Designový panel z kvalitního černého skla se nejčastěji zapouští přímo do dveřního profilu a vytváří elegantní čistý design. Vybrané ovládací prvky se nově dají integrovat do jediného pole na dotykové obrazovce, která funguje podobně jako u chytrého telefonu. Zajímavostí je inteligentní klávesnice, u které se při každém novém vstupu číslice z bezpečnostních důvodů zpřeházejí, aby z otisků na obrazovce nebylo možné rozklíčovat vstupní kód.

S výše uvedeným komfortním a bezpečným vstupem souvisejí také elektrické pohony otevírání dveří, skrytě integrované v rámech, a bezpečnostní zámky. Letošní designovou novinku představuje také madlo elegantně zapuštěné do dveří s možností podsvícení. Výsledkem je dokonale čistý vzhled. U rodinných domů s malými dětmi lze na panty dveří instalovat bezpečnostní pojistky, které chrání před přivřením prstů.

Schüco-DCS_foto-01

Schüco-DCS_foto-04

Schüco-DCS_foto-05

Pro více informací o vchodových dveřích Schüco navštivte www.schueco.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere vstupní dvere zvonek
Sdílejte článek

Diskuze