vstupní dvere

Hliniková okna jako součást moderního rodinného domu
Rekonstrukce domu

Hliníková okna a dveře AVG

Hliníková okna a dveře vyrobené ve společnosti AVG group, a.s. jsou součástí mnoha budov a domů všude tam, kde je zapotřebí vytvořit originální a nadčasový design. Hliníková okna a dveře AVG přinášejí budovám, rodinným domům a rezidenčním stavbám jedinečnost v nejvyšší kvalitě.

Vchodový systém
Rekonstrukce domu

Vchodový systém LIBERTY – evropské unikum

Každý nový úspěšný produkt má mít v sobě kus geniality… Může se o tom určitě diskutovat, ale pokud by ji neměl, tak proč vlastně vznikl? Thomas Alva Edison, známý fyzik a vynálezce, pronesl: „Genialita je jedno procento inspirace a devadesát devět procent potu.“

Venkovní žaluzie Z93 Antracit.
Rekonstrukce domu

Obliba bezdotykového otevírání dveří roste. Tomuto řešení jdou naproti i dveře LOMAX AKTIV 77

Komfort, přehledný svazek klíčů, v dnešní době pak ale i snížení rizika nákazy. To jsou hlavní důvody rostoucí obliby bezdotykového ovládání vchodových dveří prostřednictvím čipu. Především v kancelářích se toto řešení objevuje čím dál častěji. Využít ho lze naplno i u vchodových hliníkových dveří LOMAX AKTIV 77.

Vstupní PVC dveře
Rekonstrukce domu

Jak si vybrat správné vstupní dveře

Vybírat si vstupní dveře jen podle ceny by bylo čistým hazardem. Při rozhodování byste měli určitě zvážit poměr ceny a kvality. A na čem závisí jejich kvalita? Toto jsou tři nejdůležitější faktory.

foto Inoutic/Deceuninck
Novinky

Inoutic/Deceuninck je jediný výrobce PVC dveřních profilů v bezpečnostní třídě RC3

Vstupní PVC dveře s profily Inoutic Eforte prošly náročným testováním a jsou nyní jedinými PVC dveřmi na našem trhu, které při dodržení správného výrobního postupu splňují podmínky bezpečnostní třídy RC3 jako celý výrobek.

Novinky

Komfortní, bezpečný a reprezentativní vstup do domu

Z designového i užitného hlediska není nad hliník! Umožňuje konstruovat pevné, stabilní a odolné vchodové dveře, které splňují přísná kritéria na tepelnou izolaci i bezpečnost. Jejich komponenty lze libovolně kombinovat a dveře vybavit individuálně dle vašich představ. Bohatá nabídka příslušenství zahrnuje automatické bezpečnostní zámky, „bezklíčové“ systémy zamykání přes čtečku otisků prstů nebo zabudovaný kamerový systém.

Design interiérů

Odvážné dveře mnoha funkcí

Zrcadlo velké i malé, zvětšující, hřebeny, kosmetické štětce, šátky, šperky či kulma… To vše a mnohé další může na sobě nést dveřní křídlo, když výrobce dveří nechá vzniknout originálnímu prototypu dveří. Model VERTIGO od českého výrobce SOLODOOR je jasným příkladem toho, že i sériová výroba nemusí nabízet dveře bez vtipu.

Trendy

5 kroků ke správným vchodovým dveřím

Plánujete koupi nových vchodových dveří a nevíte podle jakých kritérií se správně rozhodnout? Poradíme vám, jak se vypořádat s nejčastěji kladenými otázkami.