Zdroj: AVG group

Hliníková okna a dveře AVG

02. 05. 2023 Sdílet

Hliníková okna a dveře vyrobené ve společnosti AVG group, a.s. jsou součástí mnoha budov a domů všude tam, kde je zapotřebí vytvořit originální a nadčasový design. Hliníková okna a dveře AVG přinášejí budovám, rodinným domům a rezidenčním stavbám jedinečnost v nejvyšší kvalitě.

Logo AVG

Zdroj: AVG group

AVG vyrábí kvalitní hliníková okna a dveře ve vysoké kvalitě za „vynikající ceny“

Výrobce AVG GROUP vyrábí ve svém výrobním závodě vynikající hliníková okna a hliníkové dveře v nejvyšší certifikované kvalitě. AVG GROUP má zkušenosti ověřeného výrobce s technologickým opracováním různých moderních fasádních systémů AVG z hliníku, oceli a kompozitních materiálů.

Moderní fasádní systémy AVG a další konstrukční řešení ze slovenského výrobního závodu AVG GROUP používají architekti a projektanti všude tam, kde potřebují dosáhnout moderního designu, vysokou kvalitu a bezproblémové funkční vlastnosti včetně odborné montáže pracovníků společnosti AVG GROUP.

Hliníková okna a dveře AVG mají moderní design, kvalitní povrchovou úpravu a konstrukce výrobků odpovídá posledním vývojovým trendům. Výrobce AVG GROUP nabízí zákazníkům své výrobky v takových nejvyšších parametrech za vynikající ceny. I proto se mnoho projektantů, architektů a zákazníků rozhodlo pro výrobky a služby od společnosti AVG GROUP, které použily při realizaci moderních objektů.

Hliníkové dveře

Zdroj: AVG group

AVG hliníková okna a dveře – „NADČASOVÁ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY“

Hliníková okna a dveře AVG jsou estetickou a architektonickou hodnotou každé moderní budovy. Vytváří celkovou dokonalost v prostorové atmosféře. Originální hliníková okna a dveře AVG zároveň přinášejí budovám a rodinným domům i příjemné vnitřní prostředí.

Hliníková okna a dveře AVG jsou vyrobeny moderními strojními technologiemi CNC z kvalitních hliníkových materiálů s povrchovou úpravou dle požadavků projektů nebo zákazníků. Skelné výplně oken a dveří mohou být z izolačních dvojskel, trojskel nebo čtyřskel s různou úpravou a složením.

AVG hliníková okna a dveře v dokonalém konstrukčním a technickém provedení splňují všechny tepelně technické požadavky a mají i vynikající protihlukové parametry. Vysoká kvalita provedení hliníkových oken a dveří AVG zajistí výrobkům maximální funkčnost, dlouhou životnost a moderní vzhled.

AVG HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE – součást moderní architektury

Hliníková okna a dveře jako součást moderní budovy

Zdroj: AVG group

AVG GROUP je známým výrobcem fasádních systémů a moderních multifunkčních ocelových hal, montovaných budov. Ocelové haly, montované haly AVG a moderní fasádní systémy (hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády, odvětrané fasády, hliníkové slunolamy, designové profily) vyrábí v certifikovaném závodě AVG.

Ocelová montovaná hala AVG, ocelové konstrukce (výroba ocelových konstrukcí, ocelové vazníky, příhradové vazníky) a fasádní systémy jsou ověřeny tradicí výroby a dodávkami pro zákazníky na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francii. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis.

Hliníková okna a dveře

Zdroj: AVG group

NEZAPOMEŇTE: VŠECHNO JE O DETAILECH!

A proto se obraťte na odbornou a ověřenou společnost AVG GROUP se stabilním zázemím a zkušenostmi.

Logo It´s very easy

Zdroj: AVG group

Více na www.avg-group.cz.

Zdroj: PR článek společnosti AVG group

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: fasádní systémy hliníková okna vstupní dvere
Sdílejte článek