zvonek

Styl

Ty nejhezčí dárky dětem

Ráno na Štědrý den nemůžou dospat, celý den se ošívají, nedokážou posedět a neví jak se zabavit, než přijde Ježíšek. Takové jsou děti. Když potom po dlouhém čekání konečně zazvoní zvonek a rozsvítí se žárovky na vánočním stromečku, jim se rozzáří oči…

Novinky

Komfortní, bezpečný a reprezentativní vstup do domu

Z designového i užitného hlediska není nad hliník! Umožňuje konstruovat pevné, stabilní a odolné vchodové dveře, které splňují přísná kritéria na tepelnou izolaci i bezpečnost. Jejich komponenty lze libovolně kombinovat a dveře vybavit individuálně dle vašich představ. Bohatá nabídka příslušenství zahrnuje automatické bezpečnostní zámky, „bezklíčové“ systémy zamykání přes čtečku otisků prstů nebo zabudovaný kamerový systém.

Novinky

Moderní odemykání dveří přes klávesnici nebo čtečku otisků prstů

Hledání klíčů a trefování se tím správným do zámku vchodových dveří pravděpodobně známe všichni. Nejen tento opakující se „proces“ při odemykání a zamykání chytře nahrazuje nový modulární systém pro ovládání vchodových dveří Schüco Door Control […]

Novinky

Nové číslo časopisu HOME v prodeji

Hledá se česko-slovenský superbyt! Určitě jste si všimli. Tak jak jsme se v90. letech minulého století snažili co nejrychleji na svého souseda zapomenout avzájemně si dokázat, jak se jeden bez druhého obejdeme, dnes opětovně dochází ke sbližování. Jeho vlajkovou lodí ale není politika, historie ani kulturní vzájemnost, leč ten nejméně náročný spotřebitelský žánr – televizní zábava.

Bydlení

Rodinné bydlení v klidném víru velkoměsta

Vbydlení jde často okompromisy. Jak však snimi vrovnováze naložit tak, aby „proti“ na jedné straně nepřevážila „pro“ na straně druhé? Před touto otázkou stál také mladý pár zPrahy, který se vlivem očekávaného přírůstku do domácnosti rozhodl hledat schůdné rodinné bydlení.