Ty nejhezčí dárky dětem

20. 12. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Ráno na Štědrý den nemůžou dospat, celý den se ošívají, nedokážou posedět a neví jak se zabavit, než přijde Ježíšek. Takové jsou děti. Když potom po dlouhém čekání konečně zazvoní zvonek a rozsvítí se žárovky na vánočním stromečku, jim se rozzáří oči…

01_nordic

01_nordic1

www.bellarose.cz

www.bellarose.cz

foto. Ikea

foto. Ikea

foto. Ikea

foto. Ikea

Všichni do stanu

Každé dítě touží mít kromě dětského pokojíčku ještě nějaké speciální místo na schovávání. Může to být bunkr, zahradní domek, nebo perfektní a hlavně neobyčejný stan na hraní. Mít jeden takový hrací stan v pokoji, stan, kde se dají ukrývat poklady, si přeje snad každé dítě a každý druhý dospělý. Originálním dárkem tak bude jistě třeba stan Mint Dot zdobený mátovými puntíky. Bavlněný přístřešek zavěšený na dřevěném rámu, který vytváří nedobytnou pevnost, kde si děti mohou hrát, číst nebo lenošit. Seženete ho na www.nordicday.cz za 3 054 Kč.

Přečtěte si také:
Výzdoba bytu na Vánoce

Pro ještě dobrodružnější povahy nabízí web Bellarose indiánské tee-pee za 4 619 Kč a touží-li třeba vaše děti po kariéře u cirkusu, jistě je potěší buď cirkusový stan za 499 Kč, nebo stan ve tvaru karavanu, ve kterém se můžout vydat na výpravu po celém bytě a to za 799 Kč, oba od Ikea.

www.designville.cz/

www.designville.cz/

www.designville.cz/

www.designville.cz/

07_nordic_day

Na hraní i na ozdobu

V poslední době se roztrhl pytel s různými obdobami Matrjošek. Na dětské poklady, kamínky, drobné peníze… na všechno možné, nebo jen tak na výstavu do poličky v dětském pokoji. Tato skládačka rozvíjí kreativitu a fantazii. Postavičky seženete v nejrůznějších provedeních, třeba sadu Animals – medvěda, lva, sovu, tygra, veverku a tučňáka nebo figurky s motivem robotů od Omm Design z webu Designville za 679 Kč, a nebo jednoduché elegantní černobílé figurky za 609 Kč na webu Nordicday.

foto. Ikea

foto. Ikea

www.lipastore.cz

www.lipastore.cz

www.lipastore.cz

www.lipastore.cz

www.designville.cz/

www.designville.cz/

foto. Ikea

foto. Ikea

Ze dřeva

Skládačky a hračky ze dřeva mají jednu velkou výhodu. Jsou prakticky nerozbitné a vydrží tedy téměř napořád. Pokud se skládačka rozsype, nebo jí v zápalu hry vaše dítě mrští o zem, nic se neděje, hra může pokračovat dál. Skládací kostky Lattjo v barevném provedení, které podporují jemné motorické schopnosti a koordinaci očí a rukou najdete například v síti obchodních domů Ikea za 299 Kč. Klasické dřevěné autíčko ruční výroby nabízí český obchod Lípa za 379 Kč. Každé je originálem a každé má jinou barvu.

Přečtěte si také:
Vánoce podle stylů: Třpytivé či prosté?

Malé dřevěné autíčko je důkazem toho, že i jednoduchá dětská hračka, vyrobená s péčí a láskou, může být krásným dárkem, který přetrvá. Ze stejného obchodu pocházejí i domečky z lipového dřeva za 599 Kč, ze kterých si můžete postavit celé město a jednotlivé domečky dozdobit a pokreslit křídou jak se vám zlíbí. Tradiční dřevěnou hru domino, ale v novém kabátu, navrhli pro Hay designéři z Lee Storm. Pozměnili barevné odstíny, pohráli si se vzory, které zaujmou i dospělé. Set 28 kousků domina Pieces n Play najdete na webu Designville za 1 230 Kč. Kdo by si pod stromečkem nepřál najít sadu vláčků? A když už ne ty elektrické, tak alespoň dřevěné. Vlakovou soupravu Lillabo seženete za 249 Kč v Ikea.

Pěkně uklizeno

13_babypoint

14_babypoint

Nezapomeňte si po hře uklidit všechny hračky a uložte je pěkně na jedno místo. Krychlový pořadač Lässig Toy Cube Storage nebo koš na hračky Lässig Toy Basket byly navrženy tak, aby svým veselým barevným provedením motivovaly k úklidu i ty nejmenší děti. Pořadač v rozměru 33,5 x 32,5 x 32,5 cm lze následně umístit do police a nenajde-li zrovna využití, jednoduše ho složíte a uložíte. Vyroben je z odolného robustního materiálu, udržovatelného suchým hadříkem. Tyto a další koše s motivy zvířat zakoupíte za 790 Kč a 1 050 Kč.

Přečtěte si také:
Inspirujte se! Adventní dekorace tradiční i netradiční

TEXT: Veronika Slomková
FOTO: archiv firem

Kategorie: Styl Trendy
Tagy: dárek lípa trendy v bydlení Vánoce zvonek
Sdílejte článek

Diskuze