Kompletní stavební systém Ytong opět uvidíte na Stavebním veletrhu 2018

Kompletní stavební systém Ytong opět uvidíte na Stavebním veletrhu 2018

23. 04. 2018 Sdílet

Na brněnském výstavišti se 25. – 28.4. se můžete setkat se školenými techniky přímo u fragmentu z Ytongu. Budoucí stavebníci se s nimi poradí o výběru materiálu a získají odborné doporučení například jak uspořit nebo jak se vyhnout kritickým místům na stavbě. Cenné rady zde získají také zájemci o stavbu svépomocí. Návštěvníci také mohou přinést svůj plánovaný projekt a zkonzultovat případná zlepšení.

Odborníci na veletrhu uvidí v praxi použití systému včetně správného provedení detailů a mohou zde získat řadu tipů pro jednodušší projektování. představí své novinky včetně praktických ukázek jejich použití. Zájemci o výstavbu mohou využít bezplatného technického poradenství a přijít například probrat řešení svého projektu domu. Akci provází také mimořádně výhodná obchodní nabídka některých produktů systému.

pozvanka_IBF zdroj Xella CZ

Založení rohů si nyní objednáte on-line

Bezplatné založení rohů stavby je cennou službou všem svépomocným stavebníkům – výrazně pomůže k výsledné přesnosti stavby. Nyní jsme zjednodušili objednání termínů, on-line je možné naprosto kdykoli. Na stránce www.ytong.cz/zalozeni si ve formuláři zvolíte datum. Najdete zde také důležité informace o tom, jak je nutné předtím připravit základovou desku. Do dvou dnů vás kontaktuje asistentka a termín potvrdí. E-mail o evidenci poptávky vám přijde okamžitě. Jeden den před plánovaným termínem se vám ozve přímo Ytong mistr a dohodnete si detaily. Doporučený termín objednání je zhruba dva týdny před plánovaným termínem.

zdroj Xella CZ

www.ytong.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: ytong
Sdílejte článek