LACOBEL & MATELAC Nové barvy odrážejí nové trendy

LACOBEL & MATELAC Nové barvy odrážejí nové trendy

18. 04. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Sklo je ideální materiál pro všechny interiéry, které chtějí na první pohled komunikovat, že jdou s dobou, nebo že ji dokonce předběhly. Společnost AGC úzce spolupracovala s designéry a odborníky, aby přesně definovala nadcházející trendy […]

Sklo je ideální materiál pro všechny interiéry, které chtějí na první pohled komunikovat, že jdou s dobou, nebo že ji dokonce předběhly. Společnost AGC úzce spolupracovala s designéry a odborníky, aby přesně definovala nadcházející trendy v interiéru. Výsledkem pak byla klíčová slova autentičnost, tradice a přirozenost. Nové trendy v designu se odrážejí ve spojení jedinečných škál lakovaných skel, lesklého skla Lacobel a saténového skla Matelac od společnosti AGC Glass Europe.

 

Objevte pět nových barev, které pomohou vytvořit současný moderní interiér: modrošedá, sytě žlutá, přírodně hnědá, petrolejově modrá a autentická antracitová. Nové barvy perfektně doplňují surové materiály, textury dřeva, ručně vyrobené předměty a umožňují překvapující kombinace a perspektivy.

Škálu 37 barev (25 barev skla Lacobel a 12 barev skla Matelac) lze využít v interiérových aplikacích mnoha způsoby, například jako obklady stěn, příčky, nábytkové sklo, posuvné dveře a obložení kuchyňských linek. Škály Lacobel a Matelac kombinují čistý současný vzhled a snadnou údržbu s vysokou odolností proti skvrnám. Skla všech barev mohou být použita i ve vlhkém prostředí, například v koupelnách a kuchyních.

Pro zvýšení bezpečnosti lze na lakovanou stranu skla použít bezpečnostní fólii SAFE, která umožňuje lepší ochranu v případě rozbití a zamezuje vzniku zranění nebo škod. Výrobní proces společnosti AGC zaručuje vždy stejné opracování povrchu, čímž je zajištěno dokonalé přilnutí laku ke sklu. Všechny laky pro skla Lacobel a Matelac jsou šetrné k životnímu prostředí. 

Do škály dekorativních skel společnosti AGC patří také Lacobel T. Toto vysoce kvalitní kalitelné lakované sklo nabízí nejen veškeré výhody skla Lacobel (lesklý povrch, intenzivní barvy, optické zvětšení prostoru, barevná stabilita…), ale také možnost širšího spektra využití díky kalitelnému provedení. Lacobel T je ideální nejen pro použití v interiéru, ale i v exteriéru budovy či domu. Lacobel T je k dispozici ve čtyřech barvách, které jsou v souladu s moderními barevnými trendy, jde především o barvu černou a zářivě bílou.

Široká paleta barev a povrchových úprav umožňuje vytvoření jakékoliv nálady od čistého a svěžího minimalismu (bílý lesk a namodralý mat) až po okázalý luxus (černý lesk a žlutá barva). Jde jen o to vybrat takovou polohu, která náležitý dojem vyvolá.

Více informací o produktech společnosti AGC Glass Europe naleznete na www.agc-glass.eu a www.YourGlass.com anebo nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese jan.hunat@eu.agc.com.

Kategorie: Novinky
Tagy: barvy
Sdílejte článek

Diskuze