zdroj COLORLAK, a.s.

LUSONOL S1023 penetrační lazura s olejem

10. 05. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Pro tuto sezónu přichází COLORLAK s mimořádnou limitovanou nabídkou balení 3 litrů u penetrační lazury LUSONOL S1023. Od dubna můžete u svých dobrých prodejců zakoupit nové limitované balení 3 litrů za cenu balení 2,5 l., kde 0,5 litru LUSONOLu máte navíc zdarma od COLORLAKu.

Unikátní receptura s vysokým podílem přírodního oleje se vyznačuje i vysokým podílem sušiny (netěkavých látek) na úrovni min. 43%, což je zásadní výhoda oproti běžným penetračním lazurám na trhu, které mají sušinu okolo 20%. Díky tomu stačí v exteriéru pro důkladnou ochranu pouze 2 nátěry, oproti běžným 3 nátěrům! S penetrační lazurou LUSONOL, tak ušetříte 33-50% svého času a celkových nákladů!!. Přírodní olej z lazury proniká hluboko do struktury dřeva a tím mu optimálním způsobem zajišťuje dlouhodobou ochranu, při zachování charakteristickou kresby, struktury i paropropustnosti dřeva.

Doufáme, že i vy využijete mimořádné vlastnosti LUSONOLU při ochraně a zušlechťování svých dřevěných staveb a prvků na zahradě či domě. Dřevo ošetřené lazurou s olejem si dlouhodobě zachovává svou jedinečnou krásu a ušlechtilé vlastnosti.

zdroj COLORLAK, a.s.

zdroj COLORLAK, a.s.

www.colorlak.cz/s1023

Kategorie: Novinky
Tagy: dřevo lazura
Sdílejte článek

Diskuze