Mimořádně všestranné sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma Classic

V podobě nové toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Tuma vstupuje na trh kompaktní a všestranné řešení vhodné pro každou domácnost. Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto chytrého produktového konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie.
Reklama

AquaClean Tuma z dílny průmyslového designéra Christopha Behlinga, která byla doposud k dispozici ve variantě Comfort, se bude od 1. dubna 2018 prodávat také v novém modelu Classic. Jako alternativu ke kompletnímu řešení nabízí Geberit sedátko s integrovanou sprchou, které lze dodatečně připevnit na stávající WC mísu.

„Design toalety AquaClean Tuma je jednoduchý, čistý a vyzařuje jistou eleganci,“ říká o svém nejnovějším návrhu Christoph Behling, známý londýnský designér a hlavní návrhář luxusních hodinek TAG Heuer. Behling stojí také za vznikem špičkové toalety Geberit AquaClean Mera s integrovanou sprchou, která byla uvedena na trh v roce 2015.

Geberit AquaClean Tuma vnáší do koupelny překvapivou všestrannost. zdroj Geberit

Geberit AquaClean Tuma vnáší do koupelny překvapivou všestrannost. zdroj Geberit

„Když jsem navrhoval toaletu Tuma, snažil jsem se dodržet styl typický pro všechny modely toalet s integrovanou sprchou Geberit a posílit tak u zákazníků pocit důvěry k této značce. Každý by měl na první pohled poznat, že má před sebou toaletu Geberit se všemi přednostmi, které od výrobků Geberit očekáváme,“ vysvětluje Behling pohnutky, které vedly k vytvoření tohoto designového konceptu.

Funkce zaměřené na pohodlí

AquaClean Tuma je toaleta, která uživatele po použití osprchuje vodou a kromě toho se může pochlubit mnoha dalšími funkcemi, které si zákazníci oblíbili již u jiných toalet Geberit s integrovanou sprchou – a to vše za velmi atraktivní cenu! Tuma Classic je vybavena základními funkcemi toalet s integrovanou sprchou včetně technologie sprchování WhirlSpray a WC mísy Rimfree® bez splachovacího kruhu. Model Comfort, který toho umí ještě víc, povyšuje očistu vodou na mimořádně příjemný a osvěžující zážitek. Oba modely je možné ovládat pomocí aplikace na chytrém telefonu a model Comfort navíc ještě pomocí pohodlného dálkového ovladače. Model Comfort umožňuje uložit si osobní nastavení intenzity sprchového proudu, teploty a mnoha dalších parametrů na chytrý telefon a vzít si je všude s sebou. U modelu Classic tyto komfortní funkce zprostředkuje mobilní aplikace Geberit.

Údržba sprchovacího WC je velmi snadná díky Rimfree® míse bez okrajů. zdroj Geberit

Údržba sprchovacího WC je velmi snadná díky Rimfree® míse bez okrajů. zdroj Geberit

Kombinovatelná různými způsoby

Díky svému elegantnímu, uhlazenému designu a mimořádně štíhlým a plochým proporcím se tato kompaktní a všestranná toaleta perfektně hodí do každého typu koupelny. Budete překvapeni, kolika různými způsoby je možné model Comfort zkombinovat s ostatními prvky interiéru. Její designový kryt, který je k dispozici v několika barvách a materiálech, lze dokonale sladit s tlačítky splachování Geberit a dalšími zařizovacími předměty. AquaClean Tuma propůjčí elegantní vzhled i malým koupelnám a dokáže je poměrně rychle a snadno proměnit v domácí wellness.

Intuitivní dálkové ovládání. zdroj Geberit

Intuitivní dálkové ovládání. zdroj Geberit

Nájemníci ocení flexibilitu

Alternativou kompletního WC řešení je sedátko Geberit AquaClean Tuma určené pro dodatečnou montáž na stávající WC mísu. „Sedátko přináší flexibilitu, a to zejména podnájemníkům, kteří by si také chtěli dopřát toaletu s integrovanou sprchou,“ vysvětluje Christoph Behling. Sedátko ve verzi Comfort i Classic je vybaveno stejnými funkcemi jako kompletní řešení a lze ho dodatečně nainstalovat na různé WC mísy. Výhodou sedátka je jeho jednoduchá a bezproblémová instalace bez nutnosti větších stavebních úprav, což ocení zejména lidé bydlící v podnájmu. Sedátko s funkcí sprchy je rychlým a flexibilním řešením pro ty, kdo si chtějí dopřávat všech výhod očisty vodou i v přechodném bydlení.

Další informace a fotografie najdete na www.geberit-aquaclean.cz/tuma

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

 

Reklama

Komentovat