Mnoho Variant designu

24. 10. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Pro firmu Romotop je důležité neustále posouvat obor krbových vložek a kamen dopředu a tím bere na svá bedra pozici lídra, který určuje trendy v tomto oboru. Již počáteční koncept ukazoval, že se rodí v rukou naších konstruktéru něco jedinečného, a to se taky splnilo. Designový krb Variant R/L a Variant F dokáže naplnit tužby každého zákazníka.

Základem celého designového krbu Variant je modul s krbovou vložkou v rohovém nebo rovném prosklení. Dále je možné si objednat podstavec a dva různé výškové nadstavce. Podstavec je vždy stejný pro oba krby. Horní nadstavce, které se jednoduše sestavují nad topeniště, mohou dosáhnout celkové výšky až 1852 mm.

VARIANT_F_03_plech_akumulacni_designovy_krb_Romotop_f2

Tak aby bylo vše pro Vás co nejpřehlednější, vytvořili jsme konfigurační systém. S jeho pomocí můžete kombinovat různé varianty provedení, doplnit celý systém akumulací. Výsledkem je výpis jednotlivých části a celkové ceny. Je to velmi jednoduché a výsledek je fantastický.

Mezi informacemi nesmí chybět velmi vysoká účinnost spalování, která má hodnotu 83-85%, regulovatelný výkon je od 2,9 – 7,5 kW.

S krby Romotop si nepořizujete jen výrobek, ale organickou součást Vašeho domova. Krása živého ohně Vás nikdy neomrzí.

www.romotop.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: činnost designové krby krbové vložky krby romotop
Sdílejte článek

Diskuze