Na rodinný dům je od letošního roku možné získat až desetiletou záruku

11. 02. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Na českém trhu se počátkem měsíce ledna objevila novinka, která více jak třikrát prodlužuje dosavadní povinnou tříletou záruční lhůtu, v rámci které klient může reklamovat vady rodinného domu. S novinkou přichází na trh společnost Ekonomické […]

Na českém trhu se počátkem měsíce ledna objevila novinka, která více jak třikrát prodlužuje dosavadní povinnou tříletou záruční lhůtu, v rámci které klient může reklamovat vady rodinného domu. S novinkou přichází na trh společnost Ekonomické stavby, která navíc až desetiletou záruční dobu doplňuje bezplatnými servisními prohlídkami po dobu až 30 let. Servisní prohlídky mohou výrazně prodloužit životnost domu a ušetřit na údržbě jeho majitelům až sto padesát tisíc korun.

Pravidelné servisní prohlídky jsou klíčem k udržení vysoké kvality produktů a možnosti dlouhodobé záruky. Péčí o rodinné domy se výrazně prodlužuje jejich životnost. „Naše stavby jsou natolik kvalitně provedené, že věříme, že tento krok je správnou cestou jak postupovat na trhu s nemovitostmi. Za našimi stavbami stojíme a pro případné opravy jsme plně k dispozici“, konstatuje generální ředitel společnosti Ekonomické stavby David Mencl.

zdroj: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

zdroj: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

V rámci servisních prohlídek odpadá nutnost nahlašování případných záručních oprav. Manažer stavby, který provází klienta po celou dobu samotné výstavby, bude nadále pečovat a dohlížet na kvalitu stavby. Při každé prohlídce bude jeho úkolem zjistit veškeré vady, většího, ale i drobného rázu, které by mohly v budoucnu způsobit složitější opravy.

Servisní prohlídky Ekonomických staveb slouží také k seřízení některých prvků, které častější péči vyžadují jako např. okna a topná soustava. Tyto služby budou poskytovány zdarma i po skončení záruční doby. Zákazníkům tak v součtu společnost nabízí služby v hodnotě až 150 tisíc korun.

zdroj: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

zdroj: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

„Životnost každého domu se díky této péči výrazně prodlužuje. Rodinné domy jsou pro naše klienty zásadní životní investicí. Naše služba je pak skvělou investicí do spokojenosti našich zákazníků,“ zdůrazňuje výrobní ředitel a jeden z autorů programu Jan Černý.

Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: rodinny dum stavba zaruka
Sdílejte článek

Diskuze