Nejvýkonnější renovační systém na světě!!!

18. 04. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Vysokovýkonný motor, ty nejkvalitnější materiály a vynikající ergonomie – FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION Ušetřete čas a nákladyPrávě při trvalém používání dosáhnete nejvyšší pracovní rychlosti, a to až o 350 %, oproti jakémukoli z konkurentů, hlavně při náročném řezání […]

Vysokovýkonný motor, ty nejkvalitnější materiály a vynikající ergonomie – FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION


Ušetřete čas a náklady
Právě při trvalém používání dosáhnete nejvyšší pracovní rychlosti, a to až o 350 %, oproti jakémukoli z konkurentů, hlavně při náročném řezání nebo pilování. Nic překvapivého, vždyť koneckonců v novém FEIN SUPERCUTu se skrývá více než 40 let zkušeností s vývojem tohoto nejodolnějšího oscilačního nářadí určeného pro použití v průmyslu, pro profesionály i řemesla.


Pro každého profesionála ta správná souprava
Dlouholeté zkušenosti a jedinečné know-how společnosti FEIN vedly k vývoji výjimečného systému příslušenství, s nímž se dají vedle mnohých aplikací ve stavebnictví kompletně zrealizovat všechny důležité a speciální aplikace mnoha řemesel: pomocí FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION a systému příslušenství specifického pro jednotlivé oblasti použití dostanou profesionální řemeslníci všechno, co potřebují, aby bylo dosaženo co možná nejlepších výsledků, k jejichž docílení byla dosud potřebná časově náročná ruční práce – a to v co nejkratší době.

FEIN lithium-iontová technologie pro optimální výkon a výdrž
Lithium-iontové akumulátory FEIN nabízejí v kombinaci s vysokou účinností motoru vynikající poměr mezi nízkou hmotností a vysokým výkonem. Za svoji dlouhou životnost vděčí systému individuální kontroly jednotlivých akumulátorových článků, který chrání akumulátory před přetížením, přehřátím a nadměrným – hlubokým vybitím, a také obzvlášť šetrné metodě nabíjení. Nízký vnitřní odpor nejkvalitnějších akumulátorových článků minimalizuje zahřívání samotného akumulátoru.

FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION – nepřekonatelně mnohostranný, absolutně spolehlivý a nejvýkonnější profesionální multitalent

www.fein.com
www.multimaster.info 

Kategorie: Novinky
Tagy: naradi renovace stavba
Sdílejte článek

Diskuze