renovace

Natírání obkladů
Design interiérů

Rychlá a levná renovace koupelny či kuchyně? Vyzkoušejte nátěr na dlažbu a obklady!

Renovace zašlé domácnosti nemusí znamenat složité a drahé stavební práce. Jednou z efektivních a cenově dostupných možností je využití nátěru na dlažbu a obklady. Tato metoda umožňuje proměnit vzhled koupelny, WC nebo kuchyně bez nutnosti demolice nebo nákladného odstraňování stávajících materiálů.

Lešení na domě
Rekonstrukce domu

Proč rekonstruovat starší objekt a nestavět nový dům?

V době, kdy se mění trendy v bydlení a kdy jsou lidé ohromeni moderními designy a novými technologiemi, stále existuje krásná a smysluplná možnost – rekonstrukce staršího objektu. Proč by někdo měl zvolit obnovu místo stavby nového domu? Proč je rekonstrukce staršího objektu moudrou volbou?

Výhled z domu
Návštěvy domů

Světlo, soukromí i styl: Renovace starého domu přinesla za 18 měsíců vše, co majitelé chtěli

Začátek projektu měl jasný cíl – snem klientů byla výstavba rodinného domu v obci, kde vyrůstal jeden z manželů. Tato rodná ves měla přinést nové bydlení manželům a jejich dvěma dětem. Vize v sobě zahrnovala možnost funkčního domu a zároveň místa pro zábavu s dostatkem přirozeného světla a soukromím pro každé z dětí.

Jídelna a obývák - Rekonstrukce historického bytu v Karlových Varech
Rekonstrukce bytu

Snoubení historie a současnosti: Rekonstrukce bytu v historickém srdci Karlových Varů

Pokud jste někdy rekonstruovali byt „od podlahy“, asi nám dáte za pravdu, že člověku stačí absolvovat to jednou za život. Najdou se však i tací lidé, kteří si tento náročný proces zamilují. Právě to se stalo i majitelům tohoto bytu v historickém srdci Karlových Varů.

Třípokojový rekonstruovaný utulný byt v moderním stylu
Rekonstrukce bytu

Panelákový byt v původním stavu stihli majitelé svépomocně zrekonstruovat již za čtyři měsíce

Panelákový byt v původním stavu stihli majitelé svépomocně zrekonstruovat již za čtyři měsíce. „Tlačil“ je totiž termín porodu. I přes šibeniční čas z něj dokázali vytvořit půvabný domov, ve kterém dominuje vzdušnost, materiálová čistota a odkaz udržitelnosti.

Renovace domu jim trvala deset let
Rekonstrukce domu

Na dobré věci se oplatí počkat: Renovace domu jim trvala deset let

Renovace jejich domu do finální podoby trvala téměř deset let – dům Helen a Daniela je však nyní důkazem, že na dobré věci se oplatí počkat.

Renovace domu v Laval, Quebec
Návštěvy domů

Designérčin vysněný domov: Stoletý dům prošel pod jejíma rukama kompletní proměnou

Do největšího montrealského předměstí Laval se vypravíme navštívit designérku Mélissu Ohnonu. Stoletý dům prošel pod jejíma rukama kompletní proměnou, takže je užitný prostor využit do posledního kousku, do interiéru proudí mnohem více denního světla a majitelé se mohou těšit z venkovních výhledů.

Vitráž s modernisticky ztvárněnými rostlinnými motivy vám vyrazí dech. Do tohoto nádherného zaskleného balkonu se vchází přímo z jídelny. FOTO WESTWING HOME&LIVING
Návštěvy domů

Nevšední byt, který skýtá mnoho pokladů

Vysoké stropy, mozaikové podlahy, vitráže a krásný balkon – nenechte se zmýlit, nejedná se o honosný zámek, ale o jeden nevšední barcelonský byt, který ale podobně jako královské sídlo skýtá mnoho pokladů.

Návštěvy domů

Stoletý víkendový dům proměnili v nádherné rodinné sídlo

Stoletý víkendový dům na pobřeží v anglickém hrabství Kent proměnili Kerry Millettová a její manžel John Harvey v nádherné rodinné sídlo, v němž spojili kouzlo tradičního s moderním pohledem na bydlení.

Návštěvy domů

Jak se dá chladná garáž přeměnit na útulné rodinné bydlení

V průmyslové oblasti ve východní části Amsterdamu se podařilo z chladné industriální garáže vy-tvořit bydlení, které dokáže obyvatelům poskytnout plnohodnotný pocit domova.