Nová kolekce TESI: skvostný příklad vrcholně funkční formy a exhibice exkluzivní krásy

Nová kolekce TESI: skvostný příklad vrcholně funkční formy a exhibice exkluzivní krásy

06. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Ideal Standard, špičkový dodavatel inovativních designových řešení koupelen, dokonale propojil formu s funkcí a stvořil Tesi, novou řadu koupelnové keramiky, nábytku a vodovodních baterií, které se příkladně snoubí v universální a cenově dostupné kolekci.

Kolekce Tesi, navržená designérem značky Ideal Standard Robinem Levienem (UK), je řešením přesahujícím hranice kategorie: skvěle se uplatní v rodinných koupelnách, na veřejných toaletách i v koupelnách hotelů. Tesi je řada jemná, elegantní a živá, přesně sladěná se současnými nároky životního prostředí i životního stylu. V každém ohledu podává vrcholné výkony s lehkostí a bez zaváhání korunuje skvělou vyváženost prostoru.

Keramické produkty Tesi zdroj Ideal Standard

Všechny toalety kolekce Tesi jsou osazeny technologií splachování AquaBlade, která spojuje nejlepší estetiku s dokonalou hygienou, minimálním šplícháním a sníženou hlučností. Díky AquaBlade je toaleta splachována od horní části místy, kolem celého vnitřního objemu bez nutnosti se složitě zabývat čištěním přesahujícího horního lemu, což je unikátní prvek společný produktům Ideal Standard s touto technologií splachování.

Usnadnění údržby je motiv společný všem prvkům této kolekce: skryté instalace toalet a bidetů zavěšených na stěnu dodávají prostoru dojem čistoty a luxusu; přičemž jde o cenově dostupné produkty. Podobně i sedátko toalety, pro mnohé pouhý detail, bylo pečlivě propracováno s ohledem na uživatele. Možnost pomalého sklápění s mechanismem rychlého uvolnění usnadňuje údržbu a čištění toalety.

Keramické produkty Tesi zdroj Ideal Standard

Keramické produkty Tesi výtečně navazují na elegantní a praktickou řadu koupelnového nábytku Tesi. Inteligentně strukturovaná řada nábytku Tesi nabízí chytré a diskrétní úložné prostory do rušných koupelen. Rozsáhlá řada modulů zajišťuje skvělé kombinace pro jakékoliv rozvržení i velikost koupelny. Keramika i nábytek se harmonicky doplňují v dynamické kráse. Dvířka a šuplíky s tlumiči zavírání posilují dojem lehkosti a pohody.

Tesi kombinuje kvalitu, styl a univerzálnost ve vyváženém poměru. Čisté geometrické linie jsou vyváženy měkkou, oblou formou v dokonalé souhře tradičních charakteristik stylu keramiky Tesi. Vybírat lze ze široké nabídky a každý prvek si najde své správné místo v té správné koupelně. Například čtyři baterie pro umyvadla: vysoká, mini, standardní a věstavěná; všechny pozoruhodně útlého designu, s keramickou diskovou kartuší, která ovládá průtok a teplotu vody s nesmírnou přesností. Vanové a sprchové baterie s umyvadlovými bateriemi dokonale ladí.

Keramické produkty Tesi zdroj Ideal Standard

Designér značky Ideal Standard International, Robin Levien říká: “Tesi znamená dokonalou kombinaci funkce, cenové dostupnosti a krásné estetiky. Tato kolekce využívá soudobé tvarosloví, aby vyjádřila klasický design, a vytváří tak produktovou řadu, již lze uplatnit v uživatelsky unikátní koupelně, přičemž údržba je snadná, efekt nadčasový. To vyžaduje a ocení každý uživatel vybavení domova a domácnosti.

www.idealstandard.com

Kategorie: Novinky
Tagy: bidety toalety vany vodovodní baterie
Sdílejte článek

Diskuze