Nové rodinné bydlení v Praze 4 – Modřanech

07. 06. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Hledáte nové bydlení v místě s veškerou občanskou vybaveností, vynikající dopravní dostupností, dostatkem zeleně a sportovišti v dosahu? Doporučujeme Vaší pozornosti úspěšný projekt Byty U Dubu v Praze 4 - Modřanech.

Pražské Modřany patří k oblíbeným rezidenčním lokalitám. Jejich obyvatelé to mají kousek do města i do přírody (Modřanská rokle) a za sportem (v dosahu jsou golfová hřiště, squash, dráha pro in-line bruslení, která vede podél Vltavy až na Zbraslav).

Projekt Byty U Dubu roste v sousedství stávající zástavby rodinných domů na pozemku mezi ulicemi Generála Šišky, K Dolům a Soukalova v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností (v místě je poliklinika, škola, školka, obchody) a dopravní dostupností – zastávky MHD jsou prakticky u domu (bus na metro C a B a tram přímo do centra).

Graffitti_U_Dubu_II_ext_nadhled_2016

První etapa projektu bude dokončena na podzim 2016 a v nabídce je poslední volný byt 3+kk o rozloze 108,7 m2 s rozlehlou střešní terasou 124,6 m2, která nabízí nádherné výhledy do okolí.

Druhá etapa, jejíž výstavba bude zahájena v roce 2016, je již nyní v prodeji. Nabízí ve 2 samostatně stojících čtyřpatrových domech orientovaných do klidné zástavby rodinných domků, byty 1+kk – 4+kk až do velikosti 116 m2 s balkony, či terasami ke každému bytu. Samozřejmostí je možnost koupě garážového stání a sklepa.

Graffitti_U_Dubu_II_ext_park_noc_2016

Zajímavostí projektu jsou také tzv. chytré byty 1(2)+kk, které umožňují jednoduchou úpravou interiéru bydlení jak pro jednotlivce, tak i pro pár, nebo mladou rodinu. I proto jsou také vhodnou investiční příležitostí.

Standardní vybavení, které je již zahrnuto v ceně bytu, představuje kvalitní materiály a zařizovací předměty, odpovídající současným nárokům na moderní bydlení. V rámci balíčků Standard a Standard+ si klienti mohou vybírat z různých barev a dekorů, případně měnit a doplňovat dle individuálně zvolených výrobků a materiálů z nabídky našich osvědčených dodavatelů za speciálně zvýhodněné ceny.

int_7NP

Projekt bude disponovat průkazem energetické náročnosti B a bude šetřit budoucí náklady.

Pro pořízení rodinného bydlení v Praze 4 zaostřete na www.byty-u-dubu.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Kuchař & Thein s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: bydleni Praha
Sdílejte článek

Diskuze