Řekněte Stop vlhkosti a plísním u vás doma!

Řekněte Stop vlhkosti a plísním u vás doma!

01. 03. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Ve vaší domácnosti se především v zimním období setkáváte se orosenými okny a vlhkými stěnami téměř každý den. Nadměrnou vlhkost způsobují běžné aktivity, jakými jsou spánek, dýchání, vaření,  sušení prádla apod. Běžná rodina vyprodukuje denně až 12 litrů vody.

Při všech aktivitách v domácnosti vzniká nadměrná vlhkost, která působí negativně na vaše zdraví a majetek. Vyšší vlhkost v domácnosti může ovlivnit nesprávně vyhodnocení teploty a to způsobuje rozladěnost a negativní vliv na zdraví celé rodiny. Nadměrná vlhkost může zapříčinit vznik alergií a recidivujících infekcí až způsobení astmatu.

Je důležité zajistit absorbování nadměrné vlhkosti v domácnosti a to například prostřednictvím pohlcovač vlhkosti. Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° funguje jako systém na pohlcování nadměrné vlhkosti za pomoci přístroje a tablet, které absorbují vlhkost.

Ultra absorpční tablety mají členitý tvar, díky kterému je kontaktní plocha tablety se vzduchem větší, čím se zvyšuje účinnost pohlcování. To vede k nárůstu účinnosti až o 40%.

stop-vlhkosti

Novinkou jsou aromatizované tablety s přídavkem esenciálních olejů, které působí na vaše tělo aromaterapií. Vybrat si můžete vůni relaxační levandule nebo energického ovoce.

2047475_Ceresit_RE-NEW_100ml_blister_CZ_SK_3D

V případě, že se u vás objevily plísně na stěnách nebo spárách v koupelnách, doporučujeme využít dezinfekční sprej Ceresit Stop plísni na jejich odstranění a zabránění šíření. Nový revoluční obnovovač spár Re-New se navíc jednoduše aplikuje a hravě zvládnete očištění koupelen od plísní a plesnivých spár bez profesionálů.

Dejte jednou provždy stop plísni a nadměrné vlhkosti s Ceresitem.

www.stop-vlhkosti.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: pohlcovač vlhkosti
Sdílejte článek

Diskuze