S komínovou patou Schiedel UNI***Plus postavíte komín jednoduše a rychle

S komínovou patou Schiedel UNI***Plus postavíte komín jednoduše a rychle

10. 06. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Stavíte komín? Až dosud bylo nejnáročnějším a nejpracnějším krokem jeho založení. S inovovanou komínovou patou Schiedel UNI***Plus, jež představuje ucelený a kompletně smontovaný první metr komína, se tato část výstavby podstatně usnadní a zrychlí. Vlastní […]

Stavíte komín? Až dosud bylo nejnáročnějším a nejpracnějším krokem jeho založení. S inovovanou komínovou patou Schiedel UNI***Plus, jež představuje ucelený a kompletně smontovaný první metr komína, se tato část výstavby podstatně usnadní a zrychlí. Vlastní osazení se provádí bez jakéhokoli zásahu do konstrukce domu, obvykle na úroveň čisté podlahy.

Schiedel pata jednoprůduchová bez vetrací šachtySchiedel pata jednoprůduchová s vetrací šachtou praváNamísto jednotlivých součástí, které by se sestavovaly na stavbě, představuje komínová pata Schiedel UNI***Plus kompletní, předem sestavený díl. Tento 1 metr vysoký komponent obsahuje nejen všechny konstrukční díly, ale i finální příslušenství. Všechny součásti paty komínu (tvárnice, podstavec pro odvod kondenzátu, větrací mřížka, komínová dvířka, díl pro napojení komínových dvířek a transportní materiál) jsou tak již kompletně smontovány.

Pata se vyrábí v několika průměrech v jedno i dvouprůduchovém provedení a je dostupná ve variantě bez větrací šachty a s větrací šachtou. Při provedení paty s větrací šachtou ji lze dále rozlišit podle její orientace vůči průduchům. Komínovou patu Schiedel UNI***Plus lze pořídit od ceny 7.000 Kč (bez DPH). Zakoupit ji lze samostatně nebo jako součást sad systému Schiedel UNI***Plus.

Více informací naleznete na www.schiedel.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: komin stavba střecha
Sdílejte článek

Diskuze