SOUTĚŽ o 5x Bona Spray Mop Express

14. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Každá maminka ví, jak je někdy složité udržet čisté podlahy při každodenním fungování domácnosti. Bona Spray Mop Express je šikovný pomocník, na kterého se při úklidu můžete vždy spolehnout. Nyní budou vaše podlahy čisté a bezpečné jak pro vaše děti, tak pro vaše domácí mazlíčky. Bona Spray Mop Express je snadný, efektivní a bezpečný způsob čištění všech typů podlah.

Soutěžní otázka:

Utěrka, která se snadno přichytne na Bona Spray Mop Express je:

A/ přichycena na suchý zip, utěrka je vyrobená z mikrovlákna

B/ přichycena na panty, utěrka je vyrobená z polyesteru

C/ přichycena na suchý zip, utěrka je vyrobena z polyesteru a bavlny

Správnou odpověď najdete na www.bonaspraymop.cz.

Zapojit se můžete snadno. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a odpověď zašlete do 14. 6. 2015 prostřednictvím SMS na číslo 903 33 10 ve tvaru: BONA1 mezera SPRAVNAODPOVED mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ADRESA :: Příklad: BONA1 A Martin Novak Prazska 18 102 00 Praha 10 :: Cena SMS je 10 Kč včetně DPH. :: Provozovatelem služby je Jaga Media, s. r. o. Technicky zajišťuje Airtoy, a. s., infolinka 602 777 555, reklamace@airtoy.cz, www.platmobilem.cz.
Ceny získávají účastníci soutěže, jejichž SMS zpráva bude 4., 12., 16., 25., 30., v pořadí.

Podmínky soutěže naleznete zde Podmínky soutěže Bona 2015. Použité fotografie jsou ilustrační. Finanční hodnota výhry odpovídá běžným prodejním cenám v obchodech uváděným včetně DPH.

Kategorie: Novinky
Tagy: bona Mop Express soutěž
Sdílejte článek

Diskuze