Soutěž o pračku se sušičkou Samsung QuickDrive

Vyhrajte chytrou pračku Samsung QuickDrive plnou technologických vychytávek. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a tento nový plnohodnotný člen domácnosti může být váš.
Reklama

Nová pračka Samsung QuickDrive s modelovým označením WD90N642OOM/ZE se stane nepostradatelným členem vaší domácnosti. Díky ní vyperete oblečení rychleji než doposud při zachování vysoké kvality. Program Bavlna vám zabere pouze hodinu, přičemž hlavní zásluhu na tom má inovativní buben Q-Drum, který si s prádlem „pohrává“ ve dvou směrech současně, což má revoluční prací účinek – prací síly odstraní nečistoty rychle, důkladně a šetrně. Pračka se ovládá snadno a intuitivně. K dispozici je navíc i prací asistent Q-rator, který vám poradí optimální prací program pro zvolený typ prádla.

Soutěžní otázka:

Jaký je web časopisu HOME?

Odpovědi posílejte e-mailem na adresu: soutez@jagamedia.cz do 31. 8. 2018, předmět: Samsung. Do e-mailu uveďte své kontaktní údaje.

Výherce i podmínky soutěže naleznete na www.homebydleni.cz. Použité fotografie jsou ilustrační. Výherní pračka prošla testem redakce.

Reklama
Reklama

Komentovat