Soutěžte s LOMAXem o nový OPEL Crossland X

Soutěžte s LOMAXem o nový OPEL Crossland X

16. 10. 2020 Sdílet

Výrobce garážových vrat, stínicí techniky a vchodových dveří, společnost LOMAX, spustila pro své zákazníky novou soutěž o auto. Pokud si do konce února 2021 závazně objednají výrobky LOMAX, mohou vyhrát nový Opel Croosland X nebo řadu dalších hodnotných cen. Čím dříve se přitom do soutěže zapojí, tím větší mají šanci na výhru.

V období podzimu a zimy často dochází k útlumu stavebních prací. Řada lidí má totiž stále za to, že postupné ochlazení stavbě či různým montážím příliš nesvědčí a nechávají proto realizace až na jaro dalšího roku. Výrobky LOMAX je však možné montovat po celý rok, v zimním období se navíc výrazně zkracují čekací lhůty. Díky speciální soutěži, která odstartovala v září, mohou při pořízení produktů LOMAX zákazníci získat hodnotné ceny v čele s novým automobilem OPEL Crossland X.

venkovní žaluzie

Zdroj Lomax

Soutěže se může zúčastnit každý zákazník. Stačí, aby si v období mezi začátkem září 2020 a koncem února 2021 závazně objednal – tedy včetně zaplacení zálohy – jakýkoliv výrobek společnosti LOMAX a jeho instalaci směřoval na období od 7. ledna do 15. dubna 2021. V každém ze šesti soutěžních měsíců – počínaje zářím a konče únorem – bude přitom náhodně vybrán vždy jeden šťastlivec, který bude zařazen do finálního slosování o šest hodnotných cen, mezi nimiž ční nový automobil.

vchodové dveře

Zdroj Lomax

„Nutno přitom dodat, že velkou výhodu budou mít ti, kteří se do soutěže zapojí dříve. Všichni účastníci totiž zůstanou v soutěži po celé soutěžní období. Jinými slovy ten, kdo si závazně objedná produkty LOMAX už v září, se může o místo ve finálové šestce ucházet klidně každý měsíc, tedy až šestkrát. Naopak pokud člověk zrealizuje objednávku až v únoru, šanci na finále bude mít pouze jednou,“ upřesňuje marketingový manažer společnosti LOMAX Petr Přichystal.

Celá soutěž bude směřovat k finálovému vyhlášení, které se odehraje v 11. týdnu roku 2021 v centrále společnosti LOMAX v Bořeticích. Součástí finálového dne bude živé slosování, na základě kterého si šestice šťastlivců odnese hodnotné ceny, hlavní vítěz pak bude moc odjet v novém automobilu OPEL Crossland X.

garážová vrata

Zdroj Lomax

Jak již přitom bylo zmíněno, jednou z podmínek soutěže je realizace montáže od 7. ledna do poloviny dubna. Právě toto období přitom lidé preferují méně než termíny, které spadají do takzvané stavební sezony. Výrobky LOMAX je však díky způsobu montáže možné instalovat celoročně. „V chladných měsících jsou navíc čekací lhůty výrazně kratší. Při zapojení do soutěže se tak můžete ucházet nejen o nový automobil, zároveň budete mít svá nová garážová vrata, venkovní žaluzie, předokenní rolety nebo vchodové dveře dříve než v našlapané letní sezoně,“ uzavírá Petr Přichystal.

ZDROJ: PR článek společnosti LOMAX

Kategorie: Novinky
Tagy: garažová vrata předokenní rolety soutěž vchodove dvere venkovní žaluzie
Sdílejte článek