Staňte se reportérem na Vaší stavbě!

07. 08. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Xella CZ vyhlašuje soutěžní anketu s výstižným názvem „Řekni nám proč“.  Pokud právě dokončujete hrubou stavbu z pórobetonu Ytong, neváhejte a podělte se s námi o své zážitky! Stačí zodpovědět jednoduchou anketní otázku „Proč […]

Společnost Xella CZ vyhlašuje soutěžní anketu s výstižným názvem „Řekni nám proč“.  Pokud právě dokončujete hrubou stavbu z pórobetonu Ytong, neváhejte a podělte se s námi o své zážitky! Stačí zodpovědět jednoduchou anketní otázku „Proč jsem se rozhodl stavět právě z Ytongu“, sepsat zajímavou historku z vaší stavby, zaslat pár fotek a odměna vás nemine. Všichni, kdo nám sdělí svůj příběh, dostanou dárek. Tři nejoriginálnější příběhy společnost Xella CZ odmění kolaudační párty, kterou pro výherce zorganizuje. Anketa bude probíhat od července do konce srpna 2010.


„ Konečně jsme se dočkali léta, a proto jsme se rozhodli vyhlásit tuto anketu, která doufám bude odlehčením jak pro stavebníky tak pro nás. Před nedávnem jsme zapojili veřejnost do vymýšlení názvu nové superizolační tvárnice Ytong Theta. Tehdy nás mile překvapil nebývalý zájem a soutěživost našich příznivců. Od veřejnosti jsme dostali celou řadu mnohdy velmi vtipných podnětů. Něco podobného si slibujeme i od této akce. Chceme, aby se lidé na chvíli zastavili, zavzpomínali na průběh stavby a sepsali své dojmy a poslali pár zajímavých fotek. Fantazii v tomto ohledu meze neklademe. Zároveň tuto akci bereme jako průzkum mezi našimi zákazníky. Chceme zjistit, jak je značka Ytong vnímána veřejností a jaké jsou nejzásadnější důvody při výběru tohoto materiálu,“ komentuje smysl celé akce marketingová ředitelka Ivana Havlíčková.

Podmínkou účasti v soutěži je zodpovězení anketní otázky „Proč jsem se rozhodl stavět právě z Ytongu“, sepsání krátkého příběhu či zajímavosti ze stavby a zaslání jedné či více fotografií. Kvalitu příspěvků bude hodnotit porota složená z odborníků společnosti Xella CZ. Soutěžící mohou své příspěvky posílat na kontaktní adresu společnosti Xella CZ s heslem „Řekni nám proč“ nebo pomocí formuláře, který je, společně s detaily a podmínkami soutěže, od 7. 7. 2010 umístěn na stránkách www.ytong.cz. Na domovských stránkách ytongu zájemci rovněž najdou několik pilotních příběhů, které mohou posloužit jako inspirace.

Více informací na www.ytong.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: stavba ytong
Sdílejte článek

Diskuze