Stavte a fanděte!

10. 03. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Henkel ČR odstartovala soutěž smottem „Pojeď fandit iTy!“. Každý zákazník, který si po dobu trvání soutěže zakoupí libovolný výrobek značky Ceresit (včetně Ceresit stop vlhkosti) azašle formou SMS údaje zúčtenky vden nákupu nebo den poté mezi 8. a22. hod., se zařadí do soutěže ozajímavé ceny.

Losovat se bude každý den zcelkem 56 dnů trvání soutěže ahlavní cenu – dva lístky na zápas české reprezentace vzákladní skupině – vyhraje každý den ten soutěžící, jehož SMS bude vdaný den doručena jako desátá vpořadí. Nehraje se ovšem jen o vstupenky – vosudí jsou připraveny ihokejové dresy, fandící šály, píšťalky a další drobné výhry.

Pro příznivce hokeje je opět připraven webový portál www.pojed-fandit.cz, věnovaný hokejovému mistrovství. Návštěvník zde nalezne nejen informace ovýše zmíněné soutěži, výhercích aaktuální přehled sportovního dění (např. výsledky jednotlivých zápasů, herní plány apod.), ale i užitečné zprávy zmísta konání mistrovství, jako např. počasí, dopravní informace, možnosti ubytování adalší. Soutěž potrvá do 24.dubna.

Více informací na www.pojed-fandit.cz
ZDROJ:HENKEL ČR, spol. s r.o.

 

Kategorie: Novinky
Tagy: soutěž
Sdílejte článek

Diskuze