Foto: www.eglo.cz

Stropní XXL svítidla překvapí svým výkonem a praktičností

12. 12. 2018 Sdílet

Díky své univerzálnosti jsou výkonná stropní svítidla oblíbenou volbou při řešení osvětlení domácností. Mají nenápadný minimalistický design se hodí prakticky do každého interiéru. XXL svítidla od renomovaného rakouského výrobce EGLO zaujmou nejen svou obří velikostí, ale také obrovským světelným výkonem.

Například novinka EGLO GIRON přináší světelný tok 7800 lumenů, což se rovná výkonu sedmi klasických stowattových žárovek. Díky použití LED technologie se však můžete spolehnout na výraznou úsporu oproti starým žárovkám. Svítidla řady GIRON navíc umožňují nastavení intenzity světla v rozsahu 10-100 %, dálkovým ovladačem si můžete regulovat také teplotu bílého světla od aktivizujícího studeného až po příjemně relaxační teplé, k dispozici je i noční režim. Využití najdou na chodbě, v kuchyni, ale i ve všech pokojích ve vašem bytě.

Foto: www.eglo.cz

Foto: www.eglo.cz

Proč si takové svítidlo pořídit

• ohromující výkon (volitelné nastavení)

• až metrový průměr svítidla

• úsporná LED technologie

• 5 let záruky

Stropní svítidla a tisíce dalších můžete zakoupit na značkovém eshopu www.eglo.cz, který kromě dopravy zdarma při nákupu nad 500 Kč nabízí také odborné poradenství. Příjemným benefitem k nákupu svítidel je možnost objednání jejich montáže za symbolickou cenu.

Kategorie: Novinky
Tagy: osvětlení domácností stropní svítidla
Sdílejte článek