SUNIZER jako designové svítidlo

SUNIZER jako designové svítidlo

02. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Osvětlení interiéru se stalo zcela neodmyslitelnou nutností každého útulného domu. Společnost ABC-American Bohemian Corporation, s.r.o. přišla na trh s moderním, promyšleným prosvětlovacím prvkem s vysokou kvalitou. Jde o český světlovod s patentovaným názvem SUNIZER™. Osvětlení […]

Osvětlení interiéru se stalo zcela neodmyslitelnou nutností každého útulného domu. Společnost ABC-American Bohemian Corporation, s.r.o. přišla na trh s moderním, promyšleným prosvětlovacím prvkem s vysokou kvalitou. Jde o český světlovod s patentovaným názvem SUNIZER.

Osvětlení se zároveň také stalo rozhodujícím designérským prvkem úzce souvisejícím s charakterem moderního interiéru. Světlovody SUNIZER využívají funkci speciálních optických Fresnelových čoček, čímž získávají vysokou svítivost a originální vzhled.

Jde o patentovaný systém u světlovodů SUNIZER. Tyto optické čočky umožňují hladký rozptyl slunečních paprsků do místnosti, každá pod úhlem 45°. Vytváří se tím hladší a plynulejší rozptyl světla. Jde o maximalizující rozptyl světla do prostoru bez zbytečných ztrát prostupem. Světlovody se tak hravě stanou dominantou celého interiéru v jakémkoliv domě.

ZDROJ: ABC, s.r.o.

ZDROJ: ABC, s.r.o.

Specializací světlovodů SUNIZER je především přísun zdravého denního světla do míst, které požadujeme prosvětlit. Denní světlo přivedené světlovodem bývá jedním z prvních a nejsilnějších vjemů, které člověk po vstupu do místnosti zachytí. Tím ale funkce světlovodu nekončí. Díky novým technologiím obsahuje ve svém nitru i rozměrově malé LED osvětlení s vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Osvětlení pomocí LED diod působí velmi atraktivně a nese velké designové plus. Výhodou tohoto prvku je, že jej můžeme využívat jak v denních tak i večerních hodinách.

Pro spotřebitele má design a kvalita svítidla klíčový význam. Proto se SUNIZER vyrábí z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům a zachovávají si svůj vzhled i po delším čase používání. Nová ucelené řada tohoto roku SUNIZER Y14 obsahuje i mnoho dalších drobných doplňků, díky čemuž vzniká nepřeberné množství designových variací.

ZDROJ: ABC, s.r.o.

ZDROJ: ABC, s.r.o.

Světlovodné potrubí světlovodu SUNIZER je tvořeno pevným, hladkým a extrémně lesklým povrchem se superreflexní vrstvou technického stříbra speciálně napařeného ve vakuu na AL plech s vysokou odrazivostí povrchu. Nejedná se tedy o napařené odrazivé fólie či flexibilní tubusy, které mají několikanásobně menší odrazivost. Záruka na potrubí světlovodu SUNIZER činí 25 let.

Velké množství průměrů světlovodného potrubí splní požadavky na osvětlení domácností. SUNIZER se pak skvěle hodí k osvětlení schodiště, chodby, koupelny či obytných prostor jako jsou obývací pokoj či ložnice. Statisticky nejprodávanějším a zároveň nejžádanějším světlovodem je právě světlovod do průměru 400mm. Tento světlovod je nejčastěji využíván k prosvětlení právě zmíněných chodeb a koupelen. Cena tohoto světlovodu se pohybuje v rozmezí 11-15 tis Kč.

ZDROJ: ABC, s.r.o.

ZDROJ: ABC, s.r.o.

Při výběru světlovodu je nejvhodnější poptat přímo výrobce světlovodů a využít bezplatné konzultace. Zkušený technik Vám pomůže vybrat a navrhnout nejvhodnější světlovod do interiéru tak, aby dokonale prosvětlil vnitřní prostředí Vašeho domova.

Přijďte se sami přesvědčit na Mezinárodní stavební veletrh IBF, který se bude konat ve dnech 23. – 26.4. 2014 na výstavišti v Brně. Společnost ABC, s.r.o. připravuje pro návštěvníky tohoto veletrhu zcela novou ROAD SHOW na venkovní expozici, kde bude možné vidět funkci světlovodů.

Bc. Lukáš Haas
Mobil:+420 724 161 913
e-mail: lukas.haas@abcweb.cz
web: www.sunizer.cz

ZDROJ: PR článek společnosti ABC, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: střecha svetlovod svitidlo
Sdílejte článek

Diskuze