svetlovod

Novinky

Jak poznat kvalitní světlovod

Pro běžného zákazníka je těžké rozpoznat, proč může být nějaký světlovod o 20% levnější než opravdový světlovod, který nedělá ostudu a starosti svému výrobci, ani tomu, kdo si jej do svého domu vybral.

Novinky

SUNIZER jako designové svítidlo

Osvětlení interiéru se stalo zcela neodmyslitelnou nutností každého útulného domu. Společnost ABC-American Bohemian Corporation, s.r.o. přišla na trh s moderním, promyšleným prosvětlovacím prvkem s vysokou kvalitou. Jde o český světlovod s patentovaným názvem SUNIZER™.

Rekonstrukce domu

Aby vám světlovod po několika letech nezhasl

Osvětlování prostor neosvětlitelných denním světlem pomocí světlovodů zažívá velký rozmach. Co však dělat, když je na trhu spousta výrobků s lákavou cenou a sliby dostatku denního světla na dlouhou dobu? Zde je několik tipů, čemu […]

Rekonstrukce domu

7 věcí, které byste měli vědět dříve, než se rozhodnete pořídit si světlovod

Rozhodli jste se přivést denní světlo do míst, kde ho nemáte? Chcete, aby váš světlovod dlouho a dobře fungoval? Nechcete naletět amatérům? Přinášíme vám nejdůležitější rady a tipy.

Novinky

SunizerTM prosvětlí váš domov skrz střechu

Určitě tu situaci znáte. Při opravě svého starého bytu či domu jste zjistili, že byste potřebovali do půdy nově vzniklého pokoje, koupelny nebo prostě kamkoli dostat trochu více světla. Jak na to? Klasickým řešením je […]