svitidlo

foto Lightwork.cz
Design interiérů

Vyberte to správné osvětlení pro venkovní posezení

Buďte venku jako doma. Venkovní osvětlení dodá tu správnou atmosféru místům stvořeným pro letní večery.

Novinky

Česká svítidla bodují ve světě

Český design slaví další úspěchy. Simona Hrušková získala za návrh svítidla BENT pro společnost HALLA již třetí prestižní ocenění. Vše začalo koncem roku ziskem German Design Award 2017 v kategorii Special Mention. Další úspěch přišel hned na to v únoru, kdy svítidlo BENT obdrželo cenu iF Design Award 2017.

Trendy

Svítidlo jako umělecké dílo

Světlo, které visí… nad jídelním stolem, schodištěm v obývacím prostoru, ložnici, … a patřičně si to užívá.

Novinky

Originální svítidla na Designbloku

Český výrobce designových svítidel HORMEN CE a.s. vystavuje na letošním Designbloku. Ve své expozici předvede barevná designová svítidla s LED technologií, což je hlavní trend v moderním osvětlování posledních několika let.

Novinky

Budoucnost patří mladým designérům

Svítidla bez příkras a nadbytečných prvků vyrobená z kvalitních materiálů, jejichž hlavním posláním je funkčnost. Tak lze popsat nová svítidla společnosti HALLA, která vzešla ze spolupráce s Ateliérem průmyslového designu na Vysoké škole umělecko-průmyslové vedeného MgA. Ivanem Dlabačem. I přes svou jednoduchost nepostrádají hravost. Naopak – na první pohled jemné detaily dodávají svítidlům patřičnou dynamiku a poutavost.

Sant, LED lineární svítidlo s opálovým difusorem, hliník, design Rob van Beek. FOTO HALLA
Spotřebiče

Osvětlení jako důležitá součást interiérů

V poslední době lidé začínají vnímat osvětlení jako důležitou součást interiérů a věnují i větší pozornost jeho výběru. To s sebou přináší také větší důraz na kvalitu a správné zasazení svítidla do prostoru, v němž má sehrát svou roli. V neposlední řadě za tím stojí i raketový nástup moderních technologií.

Novinky

SUNIZER jako designové svítidlo

Osvětlení interiéru se stalo zcela neodmyslitelnou nutností každého útulného domu. Společnost ABC-American Bohemian Corporation, s.r.o. přišla na trh s moderním, promyšleným prosvětlovacím prvkem s vysokou kvalitou. Jde o český světlovod s patentovaným názvem SUNIZER™.

Novinky

Vyzdobte svůj domov světlem

Časy, kdy jsme v prodejnách se svítidly šahali po těžkopádných přezdobených lustrech, jsou dávno pryč. Vítězí heslo méně je někdy více. Současné lampy, bodová svítidla, či lustry jsou skvělým doplňkem na dotvoření atmosféry. S vývojem […]

Design interiérů

Nový design interiérového osvětlení

Vycházejí čistě z emocí a jejich design dává prostor představivosti a jemnému druhu poezie. A ještě něco – svítidla Les Fourmis Bleues jsou navíc ekologická a k ekologii přímo vyzývají.