Vyzdobte svůj domov světlem

Vyzdobte svůj domov světlem

08. 08. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Časy, kdy jsme v prodejnách se svítidly šahali po těžkopádných přezdobených lustrech, jsou dávno pryč. Vítězí heslo méně je někdy více. Současné lampy, bodová svítidla, či lustry jsou skvělým doplňkem na dotvoření atmosféry. S vývojem […]

Časy, kdy jsme v prodejnách se svítidly šahali po těžkopádných přezdobených lustrech, jsou dávno pryč. Vítězí heslo méně je někdy více. Současné lampy, bodová svítidla, či lustry jsou skvělým doplňkem na dotvoření atmosféry. S vývojem technologie roste nejen jejich kvalita, ale taky životnost a díky integrovaným LED světelným zdrojům i efektivnost. 

Ne pro každou domácnost je typický moderní interiér s nadčasovými prvky. Jestli ale patříte mezi nadšence jednoduchosti, určitě jste se setkali s otázkou výběru vhodného svítidla, které by podtrhlo minimalizmus prostoru. Svítidlo Friends z řady Ecomoods od Philipsu se svými  čistými liniemi splňuje představu nadčasového designu. I přes jednoduchý tvar je zajímavým kouskem, který nezůstane nepovšimnutý. Svítidlo koupíte od 3 400 Kč v prodejně Svítidla Králův Dvůr. 

Svítidlo Friends z řady Ecomoods od Philipsu

Svítidlo Friends z řady Ecomoods od Philipsu

Jednoduchý, ale moderní design oceníte i u svítidla Fluck od Philipsu. Integrované LED světelné zdroje vás zbaví neustálého vyměňování žárovek a poslouží až 20 roků.  Když k němu přidáte nástěnný stmívač, o příjemnou atmosféru máte postaráno. Svítidlo Fluck  získáte už od 4 990 Kč v prodejně Svítidla Králův Dvůr. 

Svítidlo Fluck

Svítidlo Fluck

Jestli je vaše představa o svítidle přece jen trochu výraznější, sáhněte po svítidle Hobbes od Philipsu. Ponouká jemnou nevtíravou extravagancí a díky šesti integrovaným LED světelným zdrojům zabezpečí kvalitní světlo pro váš domov. Svítidlo Hobbes bude od září dostupné od 7 390 Kč.

Svítidlo Hobbes

Svítidlo Hobbes

www.lighting.philips.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: led svetlo svitidlo
Sdílejte článek

Diskuze