Učiňte krok k dokonalosti

21. 06. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Zcela nová a plná překvapení – to je vylepšená luxusní řada IlBagnoAlessi One. Značka Laufen opět přizvala ke spolupráci designéra Stefana Giovannoniho. Veškerá keramika z této série je nyní na výběr ve dvou barevných provedeních. […]

Zcela nová a plná překvapení – to je vylepšená luxusní řada IlBagnoAlessi One. Značka Laufen opět přizvala ke spolupráci designéra Stefana Giovannoniho.

Veškerá keramika z této série je nyní na výběr ve dvou barevných provedeních. Rozhodovat se můžete mezi klasickou bílou barvou s povrchovou úpravou LCC a novou elegantní světle šedou. Vysoké umyvadlo Tam Tam má díky inovativnímu řešení i svoji poloviční verzi, která však vzhledem k umístění na robustní umyvadlové desce či praktické skříňce stále zůstává dominantou koupelny. Naopak subtilním a křehkým dojmem působí nízké, avšak nepřehlédnutelných 160 cm široké umyvadlo. Designér se při jeho tvorbě inspiroval tvarem kapky vody a velmi prakticky jej protáhl do užitečné odkládací plochy. Nezaměnitelné tvary kolekce IlBagnoAlessi doplňuje nábytek čistých geometrických proporcí. Novinkou je také sprchový kout s komfortními vstupními dveřmi o šířce 75 cm a bezpečnostním sklem o síle 0,8 cm.

Více informací na www.laufen.cz
Zdroj: LAUFEN CZ s. r. o.  

Kategorie: Novinky
Tagy: design keramika
Sdílejte článek

Diskuze