Vůně jara v malém sáčku

23. 03. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Vysoká vlhkost nás dokáže potrápit. Zatuchlý zápach nebo dokonce plísně jsou příznakem tohoto problému nejen v koupelně či ve sklepě, ale i v malých uzavřených prostorách.

Uzavřené botníky, skříně, šuplíky, ale i kufry aut nebo dokonce sportovní tašky, všude tam se může vyskytnout vyšší vlhkost. Vždyť kdo by neznal zevnitř orosená okna auta nebo charakteristický lehce zatuchlý zápach věcí ze sportovní tašky, kterou vaše ratolest zapomněla vybalit.

Pro takové případy jsou zde absorpční sáčky Ceresit Stop Vlhkosti, které pohlcují vlhkost v malých uzavřených prostorech a navíc místo provoní příjemnou vůní. Dáte přednost levanduli, nebo si vyberete některou z novinek s vůní čerstvě natrhaných broskví nebo lehkou osvěžující vůní jara?

Absorpční sáčky Ceresit Stop Vlhkosti použijete velmi jednoduše. Po vybalení z ochranné fólie položíte sáček na požadované místo bílou stranou nahoru. Speciální tkanina na povrchu propouští vlhkost pouze dovnitř a brání jejímu úniku zpět. Sáček vydrží vstřebávat vlhkost po dobu 4–6 týdnů.

Doporučená maloobchodní cena dvou sáčků v balení je 85,- Kč

www.stop-vlhkosti.cz

Henkel ČR, spol. s r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: hygiena koupelna vlhkost
Sdílejte článek

Diskuze