Výrobky TECE – kvalitní a designová záležitost – novinka na trhu ČR a SR

26. 10. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Dne 22. září 2011 společnost TECE Česká republika oficiálně vstoupila na trh České a Slovenské republiky s výrobky nesoucími značku TECE. Výrobky TECE mají více než 50letou tradici, jsou zpracovány maximálně kvalitně a mají nadčasový […]

Dne 22. září 2011 společnost TECE Česká republika oficiálně vstoupila na trh České a Slovenské republiky s výrobky nesoucími značku TECE. Výrobky TECE mají více než 50letou tradici, jsou zpracovány maximálně kvalitně a mají nadčasový design, což vychází z filozofie firmy a potvrzují ocenění Design Plus a Red Dot. Součástí slavnostního dne bylo otevření showroomu v Praze 9 – Proseku, kde byly prezentovány výrobky a představeny novinky pro rok 2012. Večerní část slavnostního vstupu na trh se konala v reprezentativních prostorách restaurantu Vikárka na Pražském hradě.

Novinkou pro rok 2012 je WC budoucnosti TECElux, které umožnuje výškově nastavitelné umístění WC a je vyrobeno ze skla. Další novinkou je prakticky neviditelný sprchový žlábek TECEdrainline plate, který umožňuje použít dlažbu na tělo žlábku, čímž se překryjí chromové okraje žlábku.

Vedle novinek má společnost TECE široký sortiment výrobků. Mezi nejvyhledávanější výrobky patří splachovací tlačítka, která jsou vyráběna v různých materiálových modifikacích. Skleněná tlačítka umožňují různé barevné varianty. Tlačítko TECEloop umožňuje až 104 barevných kombinací. Na své si však přijdou i milovníci chromu a nerezového provedení v podání tlačítka TECEsquare, které získalo cenu za design Red Dot. Tlačítka jsou i v tradičním bílém provedení. Společnost TECE přináší i změnu ve způsobech instalace ovládacího tlačítka. Jako první na světě vyvinula splachovací tlačítko, které je plně integrováno do povrchu stěny. Tlačítka se tak stávají součástí stěny.


Dále mezi nejpoptávanější výrobky patří sprchové žlábky TECEdrainline, které jsou plně integrovány do podlahy. Sprchové žlábky jsou rovněž v různých materiálových a tvarových modifikacích. Materiálové ztvárnění žlábků je rozsáhlé: lesklý chrom, kartáčovaný povrh i sklo. Zároveň se žlábek může vložit do dlažby a vytvořit tak prakticky neviditelný sprchový žlab. Tvary lze vybírat mezi rovnými modifikacemi či v rohovém provedení v různých délkách. Na výběr je také možnost atypického provedení žlábku přizpůsobeného možnostem koupelny.

Na webových stránkách společnosti TECE (www.tece.cz) si lze s pomocí konfigurátoru vytvořit reálnou představu vybraného ovládacího tlačítka či sprchového žlábku.

Bližší informace k výrobkům TECE najdete na www.tece.cz.

Sprchový žlábek TECEdrainline – možnost vložení dlažby

Kategorie: Novinky
Tagy: tece
Sdílejte článek

Diskuze