Xyladecor – vše co dřevo potřebuje

26. 06. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Xyladecor, značka prémiových produktů pro ochranu a dekoraci dřeva s více než čtyřicetiletou tradicí, se dočkal inovovaného vzhledu s moderním logotypem a grafickým designem. Zároveň ve znamení své filozofie být vždy o krok napřed přichází […]

Xyladecor, značka prémiových produktů pro ochranu a dekoraci dřeva s více než čtyřicetiletou tradicí, se dočkal inovovaného vzhledu s moderním logotypem a grafickým designem. Zároveň ve znamení své filozofie být vždy o krok napřed přichází s novinkami, které zvedají laťku v oblasti ochrany dřeva a jednoduché aplikace. V rámci exkluzivního partnerství s mezinárodní organizací Forest Stewardship Council (FSC) se navíc Xyladecor podílí na přímé ochraně obnovitelných zdrojů podporou šetrného obhospodařovaní našich lesů.

 

Po desetiletí zaujetí pro „Vše, co dřevo potřebuje“ přišel čas na omlazení značky Xyladecor. S tímto velkým krokem mění nejen grafickou podobu obalů stávajících produktů, ale i logo, které má vyjadřovat sílu i jemnost, ale hlavně lásku ke dřevu.

„Naše pracovní filozofie by se dala ve stručnosti shrnout takto: přinášet nejnovější výrobní trendy s ohledem na dlouhodobou ochranu dřeva a rozvíjení udržitelného rozvoje. A v neposlední řadě přinášet zítřejší odpovědi již dnes,“ popisuje Miroslava Plánková, marketingová manažerka společnosti AkzoNobel. Know-how produktů Xyladecor spočívá v neustálém vylepšování a rozvoji, Xyladecor přichází s novinkami reagujícími na nejnovější trendy v rovině technických inovací, efektů či barev. Pro jednoduchou orientaci v produktech Xyladecor jsou jednotlivé produktové řady označeny podle barevných skupin. Barevné rozdělení etiket vám navíc pomůže vybrat vhodný produkt pro dřevěné objekty na zahradě, na domě nebo v domě. Díky tomu je správná volba jednoduchá!

„Pro rok 2012 přicházíme s přírůstky do rodiny ochranných lazur, dekoračních vrstev i aplikačních systémů, které mají za úkol jediné – usnadnit práci při aplikaci,“ dodává Miroslava Plánková s tím, že produkty jsou určeny profesionálům ze stavebního oboru i pro použití v každé domácnosti.

Mezi letošní novinky patří Xyladecor UV+, bezbarvá lazura se dvěma druhy UV absorbéru, která chrání proti nepříznivému počasí a UV záření. Dalším produktem rozšiřujícím nabídku je Xyladecor STANDARD, dekorační tenkovrstvá lazura pro použití v interiéru i exteriéru se zvýrazněním struktury dřeva s průkopnickou technologií voda v oleji. AkzoNobel dále představuje Xyladecor TINOVA, unikátní prémiovou lazuru nejvyšší kvalitativní třídy. Inovativní technologie hybridního pojiva, která byla společností AkzoNobel patentovaná ve Švédsku (EP 0874875), vytváří vysoce pružnou membránu, jež umožňuje povrchu neomezeně dýchat a zároveň jej trvale chrání. Tato lazura z poloviny tvořená rostlinnými oleji z obnovitelných zdrojů chrání dřevo až po dobu 12 let.

Novinka Xyladecor PowerPad je stvořena pro jednoduché ošetření dřevěných podlah bez námahy. Kombinuje totiž výhody nanášení štětcem, kdy kartáčky pronikají přímo do drážek, i plusy nanášení houbou, která klouže po povrchu. Způsob, jak dosáhnout dokonale hladké a rovnoměrné povrchové úpravy podlah, je na světě. Druhým nástrojem pro zjednodušení práce s produkty od Xyladecoru je aplikační rukavice na Xyladecor Gel. Její hustá vlákna rovnoměrně nanášejí gel a vytvářejí hebký povrch. Rychlé a jednoduché použití bez zašpinění lze aplikovat na malých i velkých plochách.

www.xyladecor.cz
Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. 

Kategorie: Novinky
Tagy: dřevo xyladecor
Sdílejte článek

Diskuze