Zatočte s nadměrnou vlhkostí v domácnosti

01. 03. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

Věděli jste, že průměrná rodina vypustí denně do vzduchu okolo více než 12 litrů vody? Nadměrnou vlhkost bez vlhkoměru poznáme až podle jejích charakteristických projevů – vznikem vlhkých map na stěnách soustředících se především v rozích místností a majících za následek růst mikroorganismů a plísní, jejichž spory způsobují alergie a nepříjemná onemocnění dýchacích cest.

Zvýšená vlhkost poškozuje také náš majetek, a to zejména menší nevětrané prostory: šatně, skříně, botníky, zásuvky. Vzduch je v důsledku nadměrného vlhka zatuchlý a nepříjemný zápach můžeme cítit z ručníků, ložního prádla, a také osobních textilií.

zdroj Henkel ČR

zdroj Henkel ČR

DOSTAŇTE VLHKOST POD KONTROLU

Před nepříznivými vlivy vlhkosti vám pomůže také účinný pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360 ° od společnosti Henkel. Výhodou tohoto přístroje je, že ke své činnosti nepotřebuje žádnou energii a pracuje zcela sám a bezpečně bez potřeby kontroly. Stačí do přístroje vložit tabletu, která nadměrnou vlhkost ze vzduchu vstřebává a vydrží až po dobu 3 měsíců*.

zdroj Henkel ČR

zdroj Henkel ČR

ZBAVTE SE NÁSLEDKŮ VLHKOSTI JEDNOU PRO VŽDY!

Pomocníkem v boji s následky nadměrné vzdušné vlhkosti je dezinfekční sprej a odstraňovač plísní Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE. Je dostupný v nádobě s praktickým rozprašovačem, který umožňuje jeho okamžité použití. Pro obnovení zašlého silikonu doporučujeme použití renovačního obnovovače silikonu – Ceresit RE-NEW, jehož použití zvládnete sami v jednom kroku! Na trhu je dostupný v bílé a nově také v šedé barvě.

Buďte k projevům vlhkosti nekompromisní a zbavte se jí jednou pro vždy! Více informací najdete na www.stop-vlhkosti.cz.

*v místnosti do 20 m2, v závislosti na relativní vzdušné vlhkosti vzduchu

Kategorie: Novinky
Tagy: ceresit odstraňovač plísní pohlcovač vlhkosti vlhkost v domácnosti
Sdílejte článek

Diskuze