Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMROLL!

Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMROLL!

19. 10. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost LB Cemix má ve svém portfoliu novou řadu pastovitých omítek Cemix CEMROLL.

Vybírat lze mezi dvěma typy – na akrylátové bázi je založena omítka Cemix CEMROLL akrylát, na silikátové bázi omítka Cemix CEMROLL silikát.

Omítky CEMROLL jsou použitelné v exteriéru i interiéru a dají se tónovat dle barevného vzorníku Cemix duhově krásný. Cemix CEMROLL silikát se vyznačuje vyššími hodnotami paropropustnosti , díky nimž je omítka vhodná také pro povrchovou úpravu sanačních omítek Cemix.

5

Výhodou pastovitých omítek je paropropustný a vodoodpudivý povrch s vysokou mechanickou odolností a pružností či odolnost vůči znečištění. Omítky jsou také resistentní vůči houbám, řasám a mechům.

Omítky CEMROLL jsou dodávány již namíchané v plastových kbelících a připravené k okamžitému použití. Nanáší se v tenké vrstvě pomocí obyčejného malířského válečku.

6

Rychlá aplikace, výborné mechanicko-fyzikální vlastnosti, estetická odlišnost oproti dříve používaným štukům a břízolitům nebo např. široká možnost probarvení – tak zní hlavní přednosti novinky ze sortimentu Cemix. Válečkované omítky jsou navíc vhodné také pro opravu a renovaci již existujících povrchových úprav, jako jsou štuky, nátěry, disperzní omítky apod. Překryjí stabilizované trhliny o šířce max. 0,5 mm.

Kategorie: Novinky
Tagy: břizolit omitky sanační omítky
Sdílejte článek

Diskuze