Zimní dvojčíslo časopisu HOME již v prodeji!

26. 11. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Zimní dvojčíslo časopisu HOME je pořádně nadité, abyste se při dlouhých večerech u kamen nenudili. Najdete tu spoustu inspirace pro vaše bydlení, ať už dáváte přednost modernímu interiéru, elegantní klasice, nadčasovému skandinávskému designu nebo se […]

Zimní dvojčíslo časopisu HOME je pořádně nadité, abyste se při dlouhých večerech u kamen nenudili.

Najdete tu spoustu inspirace pro vaše bydlení, ať už dáváte přednost modernímu interiéru, elegantní klasice, nadčasovému skandinávskému designu nebo se raději vracíte do minulosti.

Obsah11-12

Zajímá vás, jak se dá bydlet v bílé nebo jak nezapadnout ve sněhových závějích?

Furniture shoot

Poradíme vám nejen to, ale také, jak se vyzbrojit na předvánoční maraton v pečení a úklidu, jak prosvětlit temnotu vašich obydlí podle aktuálních trendů, jak poslat váš dům do školy (aby byl ještě chytřejší a samostatnější) nebo jak si snadno a rychle rozdělit domácí prostor přesně podle vašich představ a potřeb.

01_DanoV_2299

V neposlední řadě přinášíme tipy na praktické dárky z kamenných a internetových obchodů, které vy i vaši blízcí oceníte nejen pod stromečkem, ale po celý rok.

04_EXT_W0B0561

 A abyste neobdarovávali jen vy, pro nové předplatitele jsme nachystali dárek v podobě praktických, vymazlených kávovarů.

Titulka 11-12

Kategorie: Novinky
Tagy: casopis HOME
Sdílejte článek

Diskuze