Použitá plastová okna

Použitá plastová okna jsou skvělým řešením u starších budov, které procházejí rekonstrukcí. Stejná kvalita za nižší cenu je jednoznačnou výhodou, zvláště pokud rekonstruujete starý dům ve smyslu dalšího prodeje. Jedinou nevýhodou je rozměr oken. Ten musí v každém případě sedět detailně. Při objednávce nových plastových oken si můžete u výrobce požádat o okna podle vašich měr, přičemž u použitých takovou možnost nemáte. Použitá plastová okna však mají stále dlouhou životnost s nižšími počátečními náklady při jejich koupi, což je vždy dobré ke zvážení. Zjistěte více potřebných informací o plastových oknech a jiných stavebních pracích na domě, bytě či v zahradě v našich článcích.
Rekonstrukce domu jde i bez velkorysého rozpočtu. Stačí dobré nápady a jasná vize
Použitá plastová okna

Rekonstrukce domu jde i bez velkorysého rozpočtu. Stačí dobré nápady a jasná vize

Rekonstrukce vlastního domu architekta Paula Berniera je důkazem toho, že skvělé bydlení lze vytvořit i bez velkorysého rozpočtu, luxusních materiálů a konstrukčních experimentů. Stačily mu dobré nápady a jasná vize.

Jak dobře vybrat okno?
Plastová okna

Jak dobře vybrat okno?

Jak dobře vybrat okno? Především podle vkusu, parametrů, ceny… Vybrat si nejlepší zasklení a rám však nestačí. Zapomenout byste neměli ani na bezpečí, stínění nebo větrání.

Koupit nové okno nebo opravit to staré?
Oprava plastových oken

Koupit nové okno nebo opravit to staré?

Když jsem byla malá, vždycky jsme se sestrou měly radost, když nám mráz vykreslil na okenní skla zimní krajinu. Bylo to pro nás znamení, že přišla zima. Na parapetní desce se nám nad ránem občas […]