Skříně do ložnice

Ložnice je pokoj / prostor, ve kterém byste měli cítit klid, bezpečí a radost. Ložnicový nábytek je většinou velmi jednoduchý, nerušivý. V ložnici je třeba umístit kromě postele i skříň. Skříně do ložnice jsou většinou větší, protože poskytují prostor na uskladnění oblečení pro pár. Měly by mít věšákovou část, poličky a pár šuplíků. I když skříně do ložnice zabírají velkou část ložnice, měly by být řešeny tak, aby nepřekážely a poskytovaly dostatek prostoru v okolí postele. Jak efektně uspořádat nábytek, ale i jiné tipy a inspirace najdete v našich článcích o bydlení.

Reklama
Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem

Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem

Svěží a odlehčený, takový je interiér bytu, který navrhla designérka Lucie Knížetová pro mladou rodinu s dítětem. Dominantní barvou je tu čistá bílá, přesto však výsledek nepůsobí sterilně – designérka si našla způsob, jak sem zakomponovat hravost.

Zásady moderně smýšlející šatní skříně

Zásady moderně smýšlející šatní skříně

Když se oněkom řekne, že má kostlivce ve skříni, každého napadnou nepohodlná tajemství, kterými se člověk na veřejnosti nechlubí. My vám však představíme tajemství dobře promyšlených úložných prostorů, za které se rozhodně stydět nemusíte. Strochou vynalézavosti do skříně schováte istrašáky moderní domácnosti, jako je například špatně skladný vysavač či stejně problematické žehlicí prkno. Pro ty, kteří nemají nejčistější svědomí, nalezneme inějaké to místo pro jejich osobního kostlivce…

Romantická minimalistická ložnice

Romantická minimalistická ložnice

Tak jsme se opět přehoupli do eklektického období. Naštěstí. Letošní výstavy nábytku a interiérového designu byly plné odvážných kombinací zdánlivě nekombinovatelného. Interiér opouští stará svazující pravidla, prostor patří fantazii a pocitům. Zdánlivě neslučitelnou kombinaci, v níž se však člověk cítí velmi příjemně, realizovala i naše stálá spolupracovnice, designérka Jasna Opavská. Má podobu romantické minimalistické ložnice.