Skříně do ložnice

Skříně do ložnice Ložnice je pokoj / prostor, ve kterém byste měli cítit klid, bezpečí a radost. Ložnicový nábytek je většinou velmi jednoduchý, nerušivý. V ložnici je třeba umístit kromě postele i skříň. Skříně do ložnice jsou většinou větší, protože poskytují prostor na uskladnění oblečení pro pár. Měly by mít věšákovou část, poličky a pár šuplíků. I když skříně do ložnice zabírají velkou část ložnice, měly by být řešeny tak, aby nepřekážely a poskytovaly dostatek prostoru v okolí postele. Jak efektně uspořádat nábytek, ale i jiné tipy a inspirace najdete v našich článcích o bydlení.
Romantický byt v domě z padesátych let
Design interiérů

Romantický byt v domě z padesátych let

V domě z padesátých let minulého století vznikl byt, který se pocitem a atmosférou romanticky vrací do minulosti.

Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem
Design interiérů

Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem

Svěží a odlehčený, takový je interiér bytu, který navrhla designérka Lucie Knížetová pro mladou rodinu s dítětem. Dominantní barvou je tu čistá bílá, přesto však výsledek nepůsobí sterilně – designérka si našla způsob, jak sem zakomponovat hravost.

Zásady moderně smýšlející šatní skříně
Nábytek

Zásady moderně smýšlející šatní skříně

Když se oněkom řekne, že má kostlivce ve skříni, každého napadnou nepohodlná tajemství, kterými se člověk na veřejnosti nechlubí. My vám však představíme tajemství dobře promyšlených úložných prostorů, za které se rozhodně stydět nemusíte. Strochou vynalézavosti do skříně schováte istrašáky moderní domácnosti, jako je například špatně skladný vysavač či stejně problematické žehlicí prkno. Pro ty, kteří nemají nejčistější svědomí, nalezneme inějaké to místo pro jejich osobního kostlivce…

Romantická minimalistická ložnice
Design interiérů

Romantická minimalistická ložnice

Tak jsme se opět přehoupli do eklektického období. Naštěstí. Letošní výstavy nábytku a interiérového designu byly plné odvážných kombinací zdánlivě nekombinovatelného. Interiér opouští stará svazující pravidla, prostor patří fantazii a pocitům. Zdánlivě neslučitelnou kombinaci, v […]

Uspořádané vztahy ložnice
Design interiérů

Uspořádané vztahy ložnice

Co je pro vás nejdůležitější? Odpověď by asi zněla – zdraví. A co potřebuje člověk k dobrému fyzickému a psychickému zdraví? Dobrý spánek. Odpočatý člověk podává lepší pracovní výkon a také lépe zvládá osobní či rodinné problémy a stresy. Právě proto má ložnice sloužit pouze svému účelu – spaní.