apartmány

Šedá sedačka u okna -Prázdninové apartmá
Design interiérů

Kouzelné apartmá u Galilejského jezera, které vás ohromí jedinečným výhledem

„Mohl jsem si vybrat prázdninové apartmá u pláže v Tel Avivu, ale rozhodl jsem se pro relaxaci u Galilejského jezera, daleko od mého domova,“ řekl majitel nevelkého bytu v této oblasti architektům ze studia Dulu, které si vybral pro úpravu interiéru svého prázdninového sídla. Příroda v okolí jezera známého zázraky je jedinečná, a tak rozhodnutí mít prázdninové apartmá v moderní stavbě s výhledem na jezero určitě nebude litovat.

Exteriér - Apartmán v Harrachově
Návštěvy domů

Harmonické prostředí pro relaxaci i běžné aktivity: Novostavba v Harrachově působí v horském prostředí přirozeně

Když se řekne developerský projekt, evokuje nám to chladné moderní tvary a materiály, z nichž vyniká beton a kov. Není tomu tak vždy. Novostavba v Harrachově působí v horském prostředí, jako by tam patřila odjakživa. Nabízí k pobytu několik apartmánů, z nichž jsou mnohé celoročně obyvatelné. Jeden z těchto apartmánů řešil designér MgA. Josef Trakal. Výsledkem je harmonické prostředí pro relaxaci i běžné aktivity.

Obývací pokoj - Víkendové apartmá v Jizerských horách
Design interiérů

Víkendový byt, který nahradil chatu. Najdete v něm i krb se zeleným keramickým obkladem

Česká architektka Markéta Bromová dostala zadání navrhnout interiér bytu v Jizerských horách. Nachází se v přízemí novostavby, díky čemuž je nejen vizuálně, ale i přímo fyzicky propojený s okolní krajinou. Hlavní koncept návrhu tvoří dva opačné a doplňující se principy: na jedné straně stojí nadčasovost a odolnost materiálů, na straně druhé historický charakter místních chalup.

Zrekonstruované Apartmá Dačický v Kutné hore
Rekonstrukce domu

Rekonstrukce sedm set let starého domu v Kutné Hoře jako pocta spisovateli

Rekonstruované prostory v historickém domě v Kutné Hoře mají zvláštní kouzlo. Pod názvem Dačický vznikl celistvý projekt, ve kterém se setkává bohatá historie domu se současnou estetikou a smyslem pro pohodlí.

moderní tyrkysová ložnice s prosklením do obýváku
Design interiérů

Nadčasová rekonstrukce pražského bytu s hravým výběrem materiálů a barev

Domy a byty ze začátku dvacátého století mají své mouchy, a pokud neprošly důkladnou rekonstrukcí, obvykle nevyhovují potřebám dnešních mladých lidí. Podobně na tom byl i stometrový byt v pátém poschodí domu, který byl postaven v jedné z rezidenčních částí Prahy.